Авторські статті

Шендерович: Політичний лад в РФ зараз перебуває в глухому куті еволюції

Політичний лад в РФ зараз перебуває в глухому куті еволюції, а висновок українського режисера Олега Сенцова – тупе і нераціональне рішення. Така заява пролунала від російського письменника Віктора Шендеровича.

За його словами, президенту Росії не повідомляють про те, що російська громадськість направляє листа з проханням про помилування Сенцова. «Справа зайшла занадто далеко не з Сенцовим, а з Путіним. Він – абсолютний заручник своєї малоадекватной психіки. Ми – заручники його малоадекватной психіки. В першу чергу, звичайно, Сенцов, тому що його життя під загрозою», – підкреслив Шендерович. Письменник зазначив, що російська влада звільнять Сенцова, якщо зрозуміють, що їм дуже боляче від його незвільнення.

Нагадаємо, що Сенцов оголосив голодування ще в середині травня. Стан ув’язненого погіршується. Сенцов вимагає звільнити 64 громадянина України, проте щодо себе самого ніяких вимог не висуває. Експерти вважають, що у нього мало шансів на помилування, і Путін на поступки більше не піде, як це було з Надією Савченко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.