Шендерович: Політичний лад в РФ зараз перебуває в глухому куті еволюції

Політичний лад в РФ зараз перебуває в глухому куті еволюції, а висновок українського режисера Олега Сенцова – тупе і нераціональне рішення. Така заява пролунала від російського письменника Віктора Шендеровича.

За його словами, президенту Росії не повідомляють про те, що російська громадськість направляє листа з проханням про помилування Сенцова. «Справа зайшла занадто далеко не з Сенцовим, а з Путіним. Він – абсолютний заручник своєї малоадекватной психіки. Ми – заручники його малоадекватной психіки. В першу чергу, звичайно, Сенцов, тому що його життя під загрозою», – підкреслив Шендерович. Письменник зазначив, що російська влада звільнять Сенцова, якщо зрозуміють, що їм дуже боляче від його незвільнення.

Нагадаємо, що Сенцов оголосив голодування ще в середині травня. Стан ув’язненого погіршується. Сенцов вимагає звільнити 64 громадянина України, проте щодо себе самого ніяких вимог не висуває. Експерти вважають, що у нього мало шансів на помилування, і Путін на поступки більше не піде, як це було з Надією Савченко.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

19 + 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh