Політика

Ще один рятівник нації «захворів» ідеєю сніданку на кордоні, або ж рибалки з Путіним, – ветеран АТО

Український блогер, ветеран АТО Олексій Петров у своєму блозі пише, що ідеєю сніданку на кордоні, або ж рибалки з Путіним «захворів» ще один рятівник нації. Тепер це Володимир Зеленський з «Кварталу 95». В інтерв’ю Гордону комік заявив, що Мінські угоди не працюють, ситуація зайшла в глухій кут і тепер потрібно переступати через себе – сідати і розмовляти, ставити на перше місце людське життя, переступати через свої амбіції.

За словами Петрова, хотілося б, щоб Зеленський зрозумів одну просту істину – як тільки ми сядемо за стіл переговорів і дамо зрозуміти Кремлю, що готові поступитися хоча б квадратний міліметр української землі, нас просто-напросто з’єднання їдять, причому миттєво, з землями, областями, людськими життями, річками і морями. Ми навіть встати не встигнемо з-за столу. Це ж не важко зрозуміти на п’ятому році протистояння.

Ветеран АТО вважає, що переговори можуть бути тільки в одному форматі. Обговорення даті і годині, коли Москва піде з України, а саме – з території окупованих територій Донецької і Луганської областей та з окупованого Новини. Крім цього, потрібно обговорити дату, час і місце, де пройде обмін полоненими за форматом «всіх на всіх».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України