Авторські статті

«Ще один дивний суїцид»: Казанський припускає, що смерть депутата Давиденка може бути якось пов’язана з пропажею сотень мільйонів доларів в ДПЗКУ

Денис Казанський нагадав у своєму блозі на сторінках видання «Оглядач», що народний депутат Микола Давиденко, якого знайшли мертвим у власному офісі, раніше очолював наглядову раду Державної продовольчо-зернової корпорації. При цьому журналіст додав, що гігантський державний зернотрейдер був залучений в цілий ряд корупційних скандалів, і фігурували там дуже солідні суми, повідомляє наш сайт.

Зокрема, ДПЗКУ взяла в 2012 році кредит у КНР на суму в 1,5 мільярда доларів, причому велика частина цих коштів, по всій видимості, була розкрадена. На поточний момент залишок боргу за цим кредитом становить більше 1 мільярда доларів. При цьому в корпорації на банківських рахунках є трохи більше 385 мільйонів доларів. Відповідно, регулярні виплати по взятому у китайців кредиту припиняться в 2021 році, і за цим піде банкрутство корпорації. З кредитором в такому випадку доведеться розплачуватися державі.

За словами Казанського, можливо, смерть Давиденко якось пов’язана з цією історією. Втім, остаточну відповідь тут повинні дати правоохоронні органи. Між тим це ще один дивний суїцид, який можна поставити в один ряд із загадковими самогубствами колішніх керівників Фонду держмайна.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України