Новини

Що варто знати про пластмасу та її виготовлення?

У нашому житті скрізь присутні вироби з пластмаси. Буквально на кожному кроці – ми використовуємо їх в різних областях діяльності. Пластики належать до найбільш поширених синтетичних матеріалів, які широко застосовують у багатьох галузях промислового виробництва. Тож зараз дуже популярні вироби з пластмаси на замовлення.

Як виготовляються пластмасові вироби?

Важливо, щоб компанія, яка займається виготовленням пластикових виробів, дотримувалася всіх технологій і використовувала хороші матеріали. Це впливатиме на те, якою вийде кінцева продукція. Наприклад, високою якістю та надійністю вирізняються вироби з пластмаси Replast.

Переважно виробництво пластику здійснюється у двох напрямках – із отриманням первинного чи вторинного матеріалу. Перший варіант передбачає складну технологію, засновану на застосуванні продуктів переробки нафти й газу, які отримують на газопереробних заводах.

У другому випадку переробляються використані пластикові вироби (переважно ПЕТ-пляшки) більш простим і доступним способом для початківців. Рентабельність підприємств, що випускають вторинний пластик, доволі висока. Це обумовлено нескладним технологічним процесом і практично безкоштовним сировинним матеріалом.

Готові полімерні матеріали використовуються як первинна сировина для виробництва пластикових виробів. Найпоширенішим природним полімером заведено вважати целюлозу – це доступна та дешева сировина для виробництва. Щоправда, пластику на основі ефірів целюлози відводиться маленька частина в загальному обсязі виробництва галантерейних товарів.

Що потрібно для того, щоб виготовити пластмасові вироби?

І хоч існують різні способи виробництва виробів із пластику, та основний і найбільш популярний – це лиття з пластмаси під тиском. Для того, щоб замовити виготовлення пластикового виробу, необхідно надати його зразок, фото чи креслення із зазначеними розмірами. На основі цієї інформації фахівці компанії мають провести розрахунок вартості та виготовити прес-форму.

Після того, як вона буде створена, можна оформляти замовлення на лиття виробів із пластмаси. Процес полягає в тому, що в прес-форму заливається пластмаса під відповідним тиском і формується власне сам виріб. Виробництво пластикових виробів за допомогою дрібносерійних прес-форм дозволяють знизити собівартість готової продукції в разі невеликої тиражності. При цьому якість залишається на високому рівні.

Коли процес виробництва пластмасовими заглушками повністю автоматизований, це дозволяє виключити технологічні порушення – і відповідно отримати на виході продукцію високої якості в необхідній кількості.

Зварювальні роботи здійснюються з різних видів термопластів залежно від того, які вимоги є до конкретного виробу. Тобто для того, щоб підібрати вид пластмаси необхідно володіти інформацією про те:

  • яким механічним навантаженням буде піддаватися виріб;

  • у яких умовах він буде експлуатуватися;

  • якої якості повинна бути поверхня.

Якщо необхідно домогтися якихось певних характеристик при литті пластмаси, то можна додати будь-який тип наповнювачів. Наприклад, щоб підібрати колір пластмаси, при литті додають пігмент. Це один із найпоширеніших видів наповнювачів.

Виготовлення пластмас із вихідної сировини – складний процес, який виконується на дорогому обладнанні. Технологія отримання вторинного пластику проста й доступна навіть підприємцю-початківцю, але теж вимагає відповідного оснащення.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України