Новини

Що таке квест-кімнати?

Що робити, якщо звичайні посиденьки дружньою компанією вже набридли?

Коли ви відвідали всі можливі парки, кафе та клуби міста, а бажання провести час цікаво та незвично досі сидить в душі? Саме для цього створили новий вид розваг – квест кімнати. Це новинка, яка встигла полюбитися багатьом людям і отримати масу позитивних відгуків, тому зараз ми розглянемо, що це таке і як грати.

Що таке квест-кімнати?

Як говорять самі розробники QuestGames.ua, квест-кімнати – це віртуальні ігри, перенесені до нашої реальності. Якщо ж деталізувати, то це комплекс кімнат, які оформлені в певному стилі, відповідно до запропонованого сюжету гри. Квести можуть бути різної тематики та складності:

  • Для новачків, аматорів, професіоналів.
  • Для дітей, молоді та дорослих.
  • З участю спеціальних акторів або ж гра виключно для гравців.
  • Одиночні, парні, командні.
  • Хорори, детективи, містика та інше.

Зазвичай сюжет базується на необхідності вийти із закритого приміщення. Це можна зробити, розв’язуючи головоломки та задачі. Для знаходження відповіді треба зібрати всі свої знання, а якщо все надто складно, то попросити підказку. Звісно, набагато цікавіше дійти до всього самостійно. На проходження дається обмежений час, тому будьте готові напружити всі звивини!

Звісно, варто пам’ятати, що квести безпечні та надійні.

Як потрапити до квест-кімнати?

Якщо вас зацікавила ідея відвідати квест-кімнати, варто зробити наступне:

  • Зайти на сайт кампанії онлайн квест, яка пропонує подібні послуги і оглянути цінову політику та різноманіття ігор.
  • Обравши зацікавлені квести, прогляньте відгуки: часто там можна знайти чіткі вказівки, які підкажуть, чи сподобається вам така реальність чи ні.
  • Забронюйте місце та приходьте в назначений день!

Бонус

Умови карантину змусили всіх перейти в новий режим роботи. Вісімдесят, а то й дев’яносто відсотків часу доводиться проводити вдома, адже не хочеться необачно захворіти. Такими темпами доводиться і обмежувати зустрічі та прогулянки з друзями, хоча є палке бажання всіх зустріти, обійняти, і, як в хороші часи, піти на прогулянку. Добре, що тепер є вихід – онлайн-квести!

Для того, щоб випробувати такий формат, зайдіть на сайт квестових кімнат та забронюйте місце для команди. Такі ігри майже такі самі, як і офлайн: є певна меті, її треба досягти, розв’язуючи завдання. Такий квест можна пройти з будь-якого місця, головне, щоб у руках був комп’ютер, планшет чи телефон з доступом до інтернету.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України