Новини

Що таке ковролін та які переваги у цього покриття

Ковролін — це чудовий аналог килимам, адже за допомогою такого матеріалу можна застелити повністю всю підлогу у приміщенні.

Покриття кріплять до поверхні спеціальним клеєм або стрічко. Сьогодні існує чимало видів ковроліну, що дозволяє підібрати матеріал для квартири чи офісного приміщення. Великий асортимент покриття можна знайти в інтернет-магазині Pidloga. В каталозі на офіційному сайті https://pidloga.ua/ua/kovrolin/ розміщені товари від відомих світових брендів.

Ковролін складається з підкладки, яка контактує з підлогою, та ворсового покриття, яке може бути зробленим з різних волокон. Основу виготовляють з гуми, фелту (синтетичної підкладки, стійкої до впливу води) та джгуту (натурального матеріалу). Найдорожче коштує натуральний ковролін, проте він ідеально підходить для дому, особливо для дитячих кімнат, оскільки він екологічно чистий та абсолютно безпечний. Покриття на гумовій основі найкраще використовувати для офісних чи комерційних приміщень. Не важливо, для якого помешкання буде використовуватися ковролін, адже він має чимало переваг.

  • Красивий зовнішній вигляд.
  • Додаткова звукоізоляція.
  • Теплоізоляція, можливість ходити босоніж у холодну пору року.
  • М’якість покриття.
  • Підходить для людей, які страждають від алергії на пил.
  • Довгий період експлуатації.
  • Широкий асортимент кольорів, складу, візерунків.
  • Доступна ціна.

Є у ковроліну і декілька недоліків: він швидко поглинає запахи, покриття, яке не має прогумованої основи, вирізняється низькою вологостійкістю.

За якими критеріями вибрати ковролін

Покриття для підлоги варто вибирати не лише за кольором та малюнком. Враховуючи потреби та тип приміщення, слід звертати увагу на такі показники.

  1. Довжина ворсу. Для дому варто обирати покриття з довгим ворсом, для офісів та комерційних приміщень з коротким.
  2. Товщина. За допомогою ковроліну товщиною 10-12 мм вдасться приховати нерівну підлогу.
  3. Щільність ворсу. Покриття з найвищою щільністю зберігає зовнішній вигляд найдовше.
  4. Клас зносостійкості. Цей показник вказують у маркуванні (друга цифра). Він поділяється на три типи: 1 – низька зносостійкість, 2- середня, 3 – висока.
  5. Матеріал ворсу. Натуральний ковролін виготовляють з вовни, льону, бавовни, проте без додавання синтетичних ниток така поверхня швидко зношується.
  6. Вид ворсу. Комбінований має підвищену міцність, стрижений легше чистити.

Придбати високоякісний ковролін від найкращих торгових марок Domo, Desso, Balsan, Condor, ITC, Balta, Tarkett можливо у магазині Pidloga. Доставка регіонами країни здійснюється логістичними компаніями Укрпошта, Нова Пошта, Інтайм.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України