Новини

Що таке канальний вентилятор та де його придбати

При монтажі будь-яких вентиляційних механізмів обовязково потрібно встановлювати вентилятори для руху повітря та правильної вентиляції. Якщо Ви шукаєте оптимальний варіант, варто обрати нову модель канального вентилятора Вентс серії  ТТ ПРО 100.

Детальніше про характеристики Вентс серії  ТТ ПРО 100

Вентилятор Вентс серії  ТТ ПРО 100 працює на найкращих технологіях, що досліджувались протягом років вдосконалень. Такий прилад зручний, функціональний та обладнаний додатковими функціями.

Основними перевагами моделі є:

  • Корпус;
  • Двигун;
  • Зручність управління та монтажу;
  • Доступна ціна.

Якщо розглядати вентилятор Вентс ТТ ПРО 100 з точки зору корпусу, то можна відзначити, що у цій моделі використовується поліпропілен всередині. Він дозволяє використовувати таку модель вентилятора в приміщеннях з підвищеною вогненебезпекою. Уся конструкція виконана з надлегкого пластику АБС,  що дозволяє легко монтувати та обслуговувати вентилятор. Крильчатка всередині виконана у вигляді конусної форми та вставляється окремо від основної частини. Це дуже зручно при обслуговуванні, адже дозволяє легко зняти рухому конусну частину. Така конструкція видає дуже низький рівень шуму.

Двигун вентилятора Вентс ТТ ПРО призначений для однофазного живлення, а функціонування відбувається на основі підшипників. Можна обрати посилений двигун, або двигун з двома швидкостями. Також в двигуні передбачений запобіжник. Такий тип двигуна, що встановлений в Вентс ТТ ПРО показує дуже низький рівень споживання енергії.

Модель канального вентилятора ТТ ПРО 100 має декілька модифікацій, кожна з яких має свої переваги. Можна обрати двигун з підвищеною потужністю, можна обрати вентилятор з таймером або перемиканням швидкостей. Також є доступною модель з додатковим кабелем живлення.

Якщо Ви хочете отримати можливість управління можливостями вентилятора, тоді при купівлі потрібно обирати модель, що має функцію двох швидкостей. Тільки в таким моделей є можливість управління та переключання вентилятора.

Монтаж канатного вентилятора

Монтаж канатного вентилятора Вентс ТТ ПРО можна здійснювати у будь-яких вентиляційних конструкціях. Це можна легко зробити за допомогою хомутів та засувок. Монтаж можна здійснювати в будь-яких положеннях. Для збільшення тиску та підвищення продуктивності можна поставити декілька вентиляторів підряд.

Якщо Вас цікавить ціна та більш детальна інформація, завжди можна звернутися в інтернет-магазин Вентбазар.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України