Новини

Що таке апартаменти?

Апартаменти — це об’єкти комерційної нерухомості, які не відносяться до житлового фонду. Як правило, дані приміщення для проживання мають понад дві кімнати, санвузол та ванну. Вони можуть бути оформлені як затишні невеликі студії, а також як шикарні пентхауси із величезною квадратурою. Даний вид житла з’явився у великих містах України внаслідок збільшення щільності населення та за короткий час став невід’ємною частиною сучасного ринку нерухомості. Які переваги та недоліки апартаментів існують, а також їх головні відмінності від квартир — читайте нижче у статті.

Про які переваги та недоліки апартаментів варто знати?

Апартаменти мають декілька важливих плюсів, які приваблюють потенційних інвесторів:

  • Багатофункціональність. Апартаменти можливо цілком законно використовувати як в якості житла, так і для бізнесу. Особливим попитом такий вид нерухомості користується серед орендарів, які використовують апартаменти у комерційних цілях.

  • Низька ціна. 1 квадратний метр обійдеться покупцеві чи орендареві на 10-20% дешевше, ніж вартість квадрата у житловому фонді. Це пов’язано з тим, що девелоперу не обов’язково дотримуватись всіх санітарно-технічних норм під час будівництва.

  • Зручне розташування. Апартаменти завжди знаходяться у центральних районах міст із розвиненою інфраструктурою та створеними усіма умовами для комфортного життя. Оцінити місце розташування апартаментів у Києві та області ви можете на сайті нерухомi.юа, де зібраний повний їх каталог.

  • Планування за індивідуальним проектом. Потенційні інвестори, які придбали таку нерухомість, у 90% випадків можуть переносити стіни і міняти розташування “мокрих зон”, що дуже зручно.

  • Наявність додаткових зручностей. До додаткових переваг відносять надійну систему безпеки та паркінг. Останні 5 років забудовники все частіше пропонують апартаменти в апарт-комплексах або готелях. Апартамент готель — це комплекс апартаментів із підвищеним комфортом, унікальними плануваннями та стильним інтер’єром, які обов’язково обслуговуються клінінговими або керуючими компаніями.

Головним мінусом даного виду нерухомості вважають підвищені тарифи на комунальні послуги. Це пояснюється тим, що за законодавством, об’єкти нежитлового фонду платять більше. Мешканці апартаментів не мають можливості укладати прямі договори з постачальниками комунальних послуг. До мінусів можна також віднести:

  • Неможливість прописки. Оскільки апартаменти належать до нежитлового фонду, то на відміну від квартири, тут не можна прописатися.

  • Необхідність сплати податків.

  • Відсутність поруч шкіл та садків (у деяких випадках).

Чи варто купувати апартаменти та кому вони можуть підійти?

Апартаменти — ідеальний варіант для тих людей, які шукають нерухомість для бізнесу із вигідним розташуванням та високою окупністю. Особливо вигідно купувати таку нерухомість для готельного, туристичного та курортного напрямків.

Недолік, який пов’язаний із неможливістю прописки, може відштовхувати охочих придбати апартаменти для постійного проживання. Але це не зовсім виправдано: крім мінімальних юридичних складностей, просторі видові апартаменти якісно обладнанні для комфортного проживання, тому стануть ідеальною альтернативою квартирам. Дана нерухомість підійде для молодих сімей, працівників у відрядженнях, офісних співробітників і навіть компаній, які займаються орендою.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України