Що потрібно знати про повну загальну середню та вищу освіту в Польщі?

Багато молодих людей вважають за краще вчитися в Польщі, тому що це цікаво, престижно і перспективно. З якого часу можна почати навчання? Можна починати навчання в Польщі після 9 класу. Тут учні швидко адаптуються, отримують атестати і мають можливість продовжити навчання в університеті. Таким чином, молодим людям набагато простіше вступити до університету. Після його закінчення випускники отримують європейські дипломи і можуть влаштуватися на хорошу роботу в європейські або вітчизняні компанії. Якщо ви збираєтеся вибрати навчання в Польщі https://proekt-obk.com/, – вам буде корисно прочитати інформацію, яка знаходиться на цьому сайті. Тут є все про ліцеї, технікуми, про всі ВНЗ Польщі, процедуру вступу, ціни та інші важливі нюанси.

Чому багато молодих людей віддають перевагу освіті за кордоном? Серед основних причин:

  • висока якість освіти;
  • можливість в подальшому влаштуватися на високооплачувану роботу;
  • ухил робиться на практику, а не суто на теорію;
  • вивчення іноземних мов на високому рівні;
  • безліч знайомств і контактів, які стануть в нагоді в майбутньому.

Це далеко не всі переваги, які надає закордонне навчання. Чи важко вчитися в Польщі? Зовсім навпаки. Для цілеспрямованої та активної молоді немає ніяких перешкод. Потрібно тільки своєчасно подати документи для вступу. Польські навчальні заклади роблять все можливе, щоб молодь з цікавістю вчилася і проводила свій вільний час.

Середня освіта

Куди можна вступити? Є кілька варіантів. Один з них – вступити в технікум Польщі, де можна отримати професійну кваліфікацію. Навчання в технікумах триває 4 роки. Альтернативний варіант – вступити до ліцею, де тривалість навчання трохи менше – 3 роки. Якщо ви не знаєте, як правильно зробити вибір, але вас цікавить навчання в Польщі після 9 класу https://proekt-obk.com/service/serednya-osvita-u-polshi, – багато нюансів і особливості навчання розписані на цьому сайті. Тут ви зможете прочитати про основні нюанси, які важливо знати при вступі.

Скільки буде коштувати такий варіант освіти в Польщі? У технікумах і ліцеях можна вчитися абсолютно безкоштовно, тому велика кількість нашої молоді планує вступати на навчання в Польщі після 9 класу. Далі у всіх є можливість продовжити навчання у ВНЗ Польщі, в тому числі і в найпрестижніших.

Вища освіта

Серед основних питань, які стосуються вищої освіти в Польщі:

  • ціни;
  • документи для вступу;
  • тривалість навчання;
  • вибір мови навчання;
  • проживання + харчування.

Вибір університету – одне з найважливіших завдань, яке стоїть перед абітурієнтом. Для того, щоб зробити правильний вибір, ви можете керуватися рейтингом польських університетів. Лідируючі позиції там займає UniwersytetWarszawski, а також UniwersytetJagielloński.

Є не тільки польські, а й англомовні програми навчання в Польщі. У абітурієнта є можливість вибирати, якою мовою він хоче вчитися. Але потрібно врахувати один нюанс: при вступі потрібно буде надати сертифікат про знання мови, на якій ви будете вчитися.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

10 − seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh