Новини

Що подарувати іноземцю?

Отже, що ж подарувати іноземному другові? Ми вирішимо цю вашу проблему. Адже, без сумніву, найкращий вибір, і найсучасніший, і наймодніший – це дарунок з українською національною вишивкою. У нас ви знайдете речі на різні потреби і смаки: сорочки-вишиванки, блузки, краватки, футболки й інший одяг із українською вишивкою, різноманітні рушники (святкові, втирачі, рушник-божник, рушник-хлібник, весільні, візитні та інші обрядові рушники…), а ще – великодні рушники й серветки, декоративні подушечки на диван, комплекти лляної постільної білизни, домашній текстиль, декор для оселі та багато инших речей… І все це можна придбати не лише для себе, а й для дорогої вам людини. Адже відомо, що дарувати завше приємніше, ніж отримувати! А річ із українською вишивкою – це пречудова ідея! Ну а ми – якраз виробники таких дарунків і здійснення ваших задумів. Отож звертайтесь – і ми завжди підберемо для вас і ваших родичів та друзів найкращу і найкрасивішу річ! Наш магазин працює для вас! Магазин «Glazdov» – виробник текстильної продукції з українською вишивкою. Магазин «Glazdov» – це речі як для дорослих, так і для дітей різного віку. У нас для вас – не лише одяг різного виду, а й супровідні речі та аксесуари до нього: серветки, хустинки, халати з іменною вишивкою, яку ви оберете або замовите на свій смак. А ще – традиційні рушники з національними орнаментами та банні рушники-втирачі, різноманітні сувеніри, вишиті скатерки-обруси, серветки тощо. Вибір – превеликий! А ще, до вашого відома, у нас діють знижки на багато товарів. Тож саме зараз зазирніть у наш магазин – і ви приємно здивуєтесь!

Рушник з вишитим ім’ям буде чудовим подарунком для вас та ваших родичів, свояків і друзів… Красива, якісна вишивка яскравими нитками. Це приваблює кожного та робить подарунок особливим! Такий рушник – оригінальний, самобутній, неповторний. У нас є унікальна можливість: ви самі можете обрати будь-який колір ниток. А рушникова мова пребагата! Яких лише видів швів не представлено на наших виробах! А найпоширеніші – це гладь і хрестик. Вишивка – це закодоване письмо народу прийдешнім поколінням. Невичерпність народної творчости просто вражає. Краса, розмаїття, безмежжя фантазії, гармонія, мрії, радість і смуток, праця і свято – усе в народній вишивці, про все – мовою вишивки. І жодна не повторює іншу. «Хата без рушників – що родина без дітей», – кажуть у народі. Вишивка – це справжня наша гордість, вишивка – це український оберіг, живий і діючий, прадавній і вічно життєствердний.

А чи знаєте ви, що зараз вбрання з українською національною вишивкою носять не лише українці, а й багато іноземців? Так-так! Воно стало настільки модним, що наше національне вбрання з чудовою вишивкою, яскраве, барвисте, на різні смаки можна побачити навіть на найвідоміших людях світу: політиках, акторах, депутатах..! Бо українське національне, народне вбрання – це не лишень модно, а й креативно і самобутньо! І це завжди – неповторно! Наприклад, обираючи українську сукню або костюм (стрій) із неповторною національною вишивкою, ви ще й будете у виграші, адже отримаєте якісне вбрання світового стандарту, позаяк українські товари не лише не гірші закордонних, а й зачасту набагато кращі. Мало того, ціна на річ вітчизняного, українського, виробництва – ще й набагато нижча за вартість брендового одягу у тих же бутіках. Отож навіть не вагайтесь: обирайте українське! І цим своїм вибором ви ще й підтримаєте вітчизняного виробника, бо це так важливо: «Свій – до свого по своє!»! Тож будьмо не лише модними, а й патріотами своєї країни!

Тільки не забудьте врахувати, що у прайс не закладено витрати на імпортування, транспортування до Европи тощо. Нема переплати і за відомий бренд та ім’я. Тому ціни на одяг та інші наші речі справді приємні для українського споживача. І ми маємо про це багато вдячних відгуків.

Зараз українцем бути модно. І, звісно, справа не лише у підвищенні патріотизму в останні роки з політичної точки зору. Україна – це красиво, це велично, це патріотично! А наша вишивка – це свідчення глибокої давности української нації. І тому так модно носити речі з елементами саме українського національного орнаменту, так популярно купляти речі українського пошиття та підтримувати місцевих виробників одягу і взуття.

Ми лише бажаємо, щоб всі українські покупці зважали на якість одягу нашого виробництва та з гордістю носили речі, на яких – бирка із написом: «Made in Ukraine». Люби українське! Даруй українське! Поширюй і прославляй українське!

Доставляємо по Києву, Україні, а також по всьому світі. Будемо раді вам, як і ви – нашій чудовій продукції!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України