Новини

Що обирає молодь у якості обручальних каблучок?

Споконвіку існує досить багато прикмет навколо звичайних обручок. Наприклад, те, що гладкі кільця є символом гладкого сімейного життя, і так далі. Такі прикмети з’явилися досить давно, і, можливо, справа була далеко не в упередженнях того часу, а в тому, що асортименти ювелірних крамниць пропонували невеликий вибір прикрас.

Мода весільного напрямку сьогодні не знає про слово «дефіцит». Обручальне кільце сучасності може бути най різноманітним. Вибір обручок дозволяє будь-якій молодій парі підібрати влучний виріб, який буде відповідати по ціновій категорії, стилю і смаку його майбутнім власникам.

Експерти українського інтернет-магазину Злато діляться рейтингом найпопулярніших обручальних кілець, які все частіше вибираються молодятами.

Тренди сучасних обручок

Біле золото та американки. Американками називаються ті обручки, які мають прямокутний плоский профіль. Якщо порівнювати їх з класичними кільцями, то американки більш сучасні і свіженькі. Що ж стосується білого золота, то це ще одна «данина» сучасній моді, яка намагається все демократично спростити. Біле золото — блискуче і вишукане, а для того, що зберегти на довше первісний вигляд такого виробу, воно додатково покривається родієм.

Матові кільця. Поверхня таких виробів привертає до себе увагу оригінальністю і незвичайністю. У матових виробах не менше дизайнерських рішеннях, ніж у класичних. Сама поверхня кільця може бути різною: гладкою, шорсткою, зернистою, шліфованою, сатиновою, пісочною, текстурованою і так далі.

Класика. І хоча часом здається, що сьогодні частіше за класичні вибираються більш вишукані моделі обручок, класика нітрохи не поступається їм в рейтингу продажів. Просто вона вже привертає менше уваги оточуючих, як було з її появою. Класичні кільця не відчуваються на пальцях, не заважають протягом щоденної носки, підходять під будь-який образ і можуть бути парними. До того ж, вони ніколи не втратять своєї актуальності.

Незвичайні моделі обручальних кілець

Крім описаних вище виробів, деякі пари прагнуть знайти щось унікальне і неповторне, те, що буде характеризувати саме їх пару. Так, наприклад, це можуть бути кільця з гравіруванням, де у якості написів буду імена закоханих, дата весілля або знайомства, клятви в любові і вірності, і так далі. Гравірування може бути, як всередині виробів, так і зовні.

Ще одне сучасне рішення – покупка не парних, а різних обручок. Наприклад, для дівчини — з камінчиками і з жовтого золота, а для хлопця — гладке з білого золота або срібла. Головне, щоб обидва з молодих були задоволені вибором, адже такий аксесуар буде супроводжувати пару все їхнє життя. Інтернет-магазин Zlato рекомендує максимально відповідально ставитися до вибору обручки, не поспішати у прийнятих рішеннях про покупку тієї чи іншої моделі, а також завчасно обирати їх строго за розміром.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України