Новини

Що необхідно враховувати при виборі запчастин для кондиціонерів

Все більшу кількість квартир, апартаментів, заміських об’єктів нерухомості зустрічаються сучасні кондиціонери, спліт-системи. Вони мають добрий запас міцності, функціональний ресурс, дозволяють запустити безліч налаштувань. Але в будь-якому випадку техніка має властивість зношуватися.

Різноманітні запчастини, призначені для кондиціонерів

Саме тому і створюються зручні каталоги, в яких можна швидко знайти потрібну деталь та купити, у тому числі в оптовому обсязі. Цікавлять запчастини для кондиціонерів та спеціальні сервісні центри, що пропонують послуги з ремонту побутової техніки. Відносно рідко зустрічається заводський брак, але часто подібні поломки пов’язані з порушенням умов експлуатації або з неправильним монтажем. Особливості:

  • Купуючи запчастини для кондиціонерів, треба орієнтуватися на конкретну модель, сумісність її з іншими аналогічними моделями.
  • Як правило, людей цікавлять вентилятори внутрішнього або зовнішнього блоку, двигуни, різноманітні датчики, сенсори, плати, мотори крокової тяги тощо.
  • У каталозі в асортименті присутні і складніші складові, наприклад, плати управління внутрішнього блоку з модулем дисплея, є фільтри для осушення повітря, підшипники для турбін та десятки інших затребуваних найменувань.

Що необхідно враховувати при виборі комплектуючих для кондиціонерів

Якщо цікавлять запчастини для кондиціонерів, то в описі має бути надана вичерпна інформація. Зокрема, зазначаються: докладний технічний опис, призначення, відомості про бренд, габарити та інші спеціальні характеристики. Так, якщо купувати вентилятор, тобто крильчатку, то буде вказаний її діаметр, висота, діаметр штока та напрямок обертання: за годинниковою стрілкою або проти годинникової стрілки. Вказується і вартість, тривалість гарантії, оригінальність продукції, умови оплати, доставки, наявність знижок, якщо планується покупка оптових обсягах. Є і фото, що дозволять оцінити майбутнє придбання.
Конкуренція у цьому сегменті ринку велика, а кількість найменувань у профільних технічних каталогах обчислюється сотнями. У більшості випадків є можливість проконсультуватися щодо нюансів встановлення та подальшої експлуатації тієї чи іншої деталі для кондиціонера, вентилятора з додатковими функціями, спліт-системи.

Найбільш поширені поломки, що потребують заміни комплектуючих

Дуже часто користувачі стикаються з тим, що зниження подачі повітря має надто очевидний характер. А ще, на додачу, може з’явитися неприємний запах. Якщо вчасно не вжити заходів, то згодом до проблем додадуться і шуми, постукування, а незабаром техніка взагалі припинить працювати. Це може бути викликане навіть порушенням правил установки, коли блоки були змонтовані під іншим кутом або розвальцювання було зроблено неякісно. Можливо, майстер допустив занадто великий загин труби та інше.
На жаль, впливають причини, що не залежать від власників, найпоширенішою з яких є стрибок напруги. Кліматична техніка апріорі вважається найбільш чутливою до перепадів напруги порівняно з іншими побутовими помічниками. Насамперед і під удар потрапляє мотор, плата керування, у деяких випадках і компресор, що є одним із найдорожчих запчастин.
Саме тому у професійних каталогах вдасться знайти деталі, що будуть потрібні при будь-якій поломці, пов’язані з неправильним монтажем, технічним шлюбом, експлуатацією або іншими факторами.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України