Авторські статті

На лінійці 1-го вересня в Луцьку батько жорстоко знущався з сина

У Луцьку на одній з урочистих лінійок з нагоди початку навчального року присутні стали свідками того, як батько знущався зі свого сина-школяра, не звертаючи увагу на зауваження інших батьків

Свідком жорстокого поводження з дитиною стала лучанка Ірина Мельникова, яка розказала про ситуацію на сторінці спільноти «Наш Луцьку» у Facebok:

«Довго думала чи постити цього нелюда чи ні. Сьогодні на святі 1-го дзвінка у школі 23 м. Луцька цей “тато” знущався над своїм сином, шарпав, душив за горло при цьому обкладаючи трьохповерховими матама за ті що син не хотів тримати в руках букет… Я такої агресії не бачила ніколи, не те що до дітей а й до дорослих. У нього очі були як у сайгака, зуби зціпив, фізично принижував дитину ховаючись за ялинкою.

Я не могла спокійно дивитися… Зробила зауваження і сказала, що викличу поліцію якщо це буде продовжуватися. Він обернувся і сказав мені : “йди на х…”. Я не хотіла кіпішу, тому відійшла в сторону і спостерігала. Воно не заспокоїлося!!!! Відвів дитину за школу і продовжував його “добивати”.. Дуже шкодую що не викликала поліцію за фактом. А найстрашніше в цій ситуації те, що мама спокійно спостерігала…», – йдеться у дописі.

Ірина Мельникова також виклала фото горе-батька, аби всі знали «героя» в обличчя.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України