На лінійці 1-го вересня в Луцьку батько жорстоко знущався з сина

У Луцьку на одній з урочистих лінійок з нагоди початку навчального року присутні стали свідками того, як батько знущався зі свого сина-школяра, не звертаючи увагу на зауваження інших батьків

Свідком жорстокого поводження з дитиною стала лучанка Ірина Мельникова, яка розказала про ситуацію на сторінці спільноти «Наш Луцьку» у Facebok:

«Довго думала чи постити цього нелюда чи ні. Сьогодні на святі 1-го дзвінка у школі 23 м. Луцька цей “тато” знущався над своїм сином, шарпав, душив за горло при цьому обкладаючи трьохповерховими матама за ті що син не хотів тримати в руках букет… Я такої агресії не бачила ніколи, не те що до дітей а й до дорослих. У нього очі були як у сайгака, зуби зціпив, фізично принижував дитину ховаючись за ялинкою.

Я не могла спокійно дивитися… Зробила зауваження і сказала, що викличу поліцію якщо це буде продовжуватися. Він обернувся і сказав мені : “йди на х…”. Я не хотіла кіпішу, тому відійшла в сторону і спостерігала. Воно не заспокоїлося!!!! Відвів дитину за школу і продовжував його “добивати”.. Дуже шкодую що не викликала поліцію за фактом. А найстрашніше в цій ситуації те, що мама спокійно спостерігала…», – йдеться у дописі.

Ірина Мельникова також виклала фото горе-батька, аби всі знали «героя» в обличчя.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh