Шахраї пророкують новий кінець світу

По світу пішла нова хвиля провісників кінця світу. Псевдо-пророки запевняють, що планета Нібіру знову наближається до Землі. А це означає, що кінець світу настане зовсім скоро.

У 2012 році на 24 грудня був передбачений кінець світу. Навколо було дуже багато доказів на користь цього твердження і людство в більшій його частині стало вірити пророцтвам. По-перше, 2012 – останній рік в календарі Майя, а по-друге планета Нібіру, за деякими розрахунками, повинна була врізатися в Землю і знищити її.

Однак після настання дати, призначеної ніяких грандіозних подій не сталося, пройшла масова істерія, а нібито насувається планету назвали казкової, адже ні один вчений не зміг підтвердити навіть її існування. Але через кілька років поновилися чуйні про міфічну планеті, яка неодмінно знищить Землю.

В якості доказу на цей раз використовується відео, де помітна пара круглих плям біля сонячного диска. Це може буті лише оптичним обманом. Або ж Нібіру – подвійна планета. Деякі вчені все ж допускають існування нині невідомої планети за орбітою Плутона, однак жодних доказів, що на її траєкторії шляху неодмінно опиниться Земля, немає.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

9 + 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh