Авторські статтіТехно

Шахраї пророкують новий кінець світу

По світу пішла нова хвиля провісників кінця світу. Псевдо-пророки запевняють, що планета Нібіру знову наближається до Землі. А це означає, що кінець світу настане зовсім скоро.

У 2012 році на 24 грудня був передбачений кінець світу. Навколо було дуже багато доказів на користь цього твердження і людство в більшій його частині стало вірити пророцтвам. По-перше, 2012 – останній рік в календарі Майя, а по-друге планета Нібіру, за деякими розрахунками, повинна була врізатися в Землю і знищити її.

Однак після настання дати, призначеної ніяких грандіозних подій не сталося, пройшла масова істерія, а нібито насувається планету назвали казкової, адже ні один вчений не зміг підтвердити навіть її існування. Але через кілька років поновилися чуйні про міфічну планеті, яка неодмінно знищить Землю.

В якості доказу на цей раз використовується відео, де помітна пара круглих плям біля сонячного диска. Це може буті лише оптичним обманом. Або ж Нібіру – подвійна планета. Деякі вчені все ж допускають існування нині невідомої планети за орбітою Плутона, однак жодних доказів, що на її траєкторії шляху неодмінно опиниться Земля, немає.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України