В Австрії фінансова поліція розкрила серйозну схему шахрайства з соціальними і податковими виплатами

В Лінці фінансова поліція розкрила серйозну схему шахрайства з соціальними і податковими виплатами : збитки в один мільйон євро тільки в 2017 році!

Компанія в столиці Верхньої Австрії робила вигляд, що активно працює в пакувальній промисловості, фактично вона надала низькокваліфікованим робочим роботу, що не вимагає навчання. Хоча працівники були штатними, більшість з них були зареєстровані тільки як тимчасові і на неповний робочий день. Заробітна плата за понаднормові виплачувалася лише готівкою.

Ця пакувальна компанія була замаскована під компанію з лізинг персоналу. Заробітна плата 160-ти людям, в основному працівникам зі Східної Європи та Близького Сходу, виплачувалася “в конвертах”, без будь-яких відрахувань до системи соціального забезпечення і податкову. Фінансові втрати склали близько 450 000 євро в рамках медичного страхування і близько 270 000 євро для податкової інспекції.

78 співробітників також отримували допомогу по страхуванню від безробіття. В цілому дохід деяких працівників досягав близько 2000 євро на місяць, який складається з невеликої офіційної заробітної плати, чорної і допомогу по безробіттю. Таким чином, Державна служба зайнятості зазнала збитків у розмірі близько 200 000 євро.

Цікаво також, що 43 співробітника компанії, які наполягали на офіційному оформленні, повинні були платити за це по 300 євро готівкою.

За матеріалами: krone.at
Фото: pixabay.com

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh