В Австрії фінансова поліція розкрила серйозну схему шахрайства з соціальними і податковими виплатами

В Лінці фінансова поліція розкрила серйозну схему шахрайства з соціальними і податковими виплатами : збитки в один мільйон євро тільки в 2017 році!

Компанія в столиці Верхньої Австрії робила вигляд, що активно працює в пакувальній промисловості, фактично вона надала низькокваліфікованим робочим роботу, що не вимагає навчання. Хоча працівники були штатними, більшість з них були зареєстровані тільки як тимчасові і на неповний робочий день. Заробітна плата за понаднормові виплачувалася лише готівкою.

Ця пакувальна компанія була замаскована під компанію з лізинг персоналу. Заробітна плата 160-ти людям, в основному працівникам зі Східної Європи та Близького Сходу, виплачувалася “в конвертах”, без будь-яких відрахувань до системи соціального забезпечення і податкову. Фінансові втрати склали близько 450 000 євро в рамках медичного страхування і близько 270 000 євро для податкової інспекції.

78 співробітників також отримували допомогу по страхуванню від безробіття. В цілому дохід деяких працівників досягав близько 2000 євро на місяць, який складається з невеликої офіційної заробітної плати, чорної і допомогу по безробіттю. Таким чином, Державна служба зайнятості зазнала збитків у розмірі близько 200 000 євро.

Цікаво також, що 43 співробітника компанії, які наполягали на офіційному оформленні, повинні були платити за це по 300 євро готівкою.

За матеріалами: krone.at
Фото: pixabay.com

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

9 + eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Нові технології північного сусіда – іноваційне турбулентно-рідинне устаткування. Відео

Росіяни придумали іноваційне турбулентно-рідинне устаткування – “Оживлювач води”. Для чого і як вона працює?) “Технологія” ...

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh