Новини з Австрії

Сезон полуниці в Австрії розпочинається: цього року очікується дуже добрий урожай

Місцеві виробники полуниці очікують цього року на гарний, високоврожайний рік.

Місцева теплична полуниця доступна в невеликих кількостях цілий рік. Збір же врожаю полуниці на відкритому ґрунті розпочнеться за два тижні. Це означає, що свіжозібрана регіональна полуниця скоро з’явиться на прилавках австрійських магазинів. Завдяки погодним умовам урожай цього року обіцяє бути особливо добрим.

Залежно від регіону збирання врожаю очікується в період з кінця травня до середини червня. У короткий полуничний сезон, який триває з травня до липня, червоні ягоди дуже популярні у споживачів. Загалом полуниця входить до п’ятірки найпопулярніших фруктів в Австрії: споживання на душу населення становить 3,5 кг на рік.

Дощі останніх тижнів забезпечили хорошу доступність води, прохолодна погода сприяла гарному догляду за рослинами, що призвело до отримання хороших плодів з хорошим ароматом.

Найбільші площі під цією ягодою знаходяться у Нижній Австрії (513 га), Верхній Австрії (320 га) та Штирії (180 га). Загалом в Австрії минулого року посівна площа склала 1221 га, на яких було вироблено 16930 тонн полуниці.

Австрійська полуниця має знак схвалення AMA та відповідає суворим стандартам якості та сертифікації. Ця сертифікація гарантує високу якість, стійкість та відстеження походження продукції. В даний час схвалення AMA мають 70 виробників полуниці.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України