Новини

Сервіс підрахунку калорій «Таблиця калорійності» 

Збалансоване харчування – невід’ємна складова здорового та красивого тіла. Разом із їжею людина отримує необхідні речовини, які вкрай необхідні для забезпечення життєдіяльності. Кожен організм унікальний, і тому розраховувати кількість калорій, які треба спожити за добу, необхідно суворо індивідуально. Моніторити калорії самостійно – справа копітка та затратна. Тому на допомогу прийде незамінний помічник – ресурс «Таблиці Калорійності». Інтернет-сервіс має зручний та зрозумілий у користуванні інтерфейс, а також додатки для операційних систем Android, IOS і Windows. 

Сервіс містить розділи:

 • калорійність продуктів та страв;
 • моніторинг активності;
 • калькулятор Dine4Fit, який розраховує індекс маси тіла та необхідну кількість калорій на добу відповідно до даних користувача;
 • збірник смачних та корисних рецептів із фото та точними підрахунками калорій окремо для кожного інгредієнта та готової страви. 

Переваги користування програмою «Таблиці Калорійності»

 • зрозумілість. Розбереться навіть школяр;
 • мобільність. Уявіть, ваші дані про раціон та рухову активність завжди під рукою у смартфоні;
 • книга рецептів, створена користувачами додатку, яка позбавить від питання «Що готувати цього разу?»;
 • можливість вигідно придбати преміум-версію з бонус-опціями;
 • блог про здорове харчування. 

Як користуватися додатком «Таблиці Калорійності»?

Дуже просто. Спочатку ви створюєте особистий кабінет, заповнивши дані про параметри тіла, спосіб життя та мету, до якої прагнете. Розумний калькулятор автоматично визначить вашу добову норму кілокалорій.

Після чого треба перейти у вкладку «Страви» та обрати ті страви чи напої, які споживаєте протягом дня. Наприклад, ви пили каву еспрессо в об’ємі 30 мл. Вам потрібно ввести в рядок пошуку назву, обрати позицію із запропонованого переліку та натиснути на неї. Після чого вписати кількість та розмір порцій. Так, одна порція еспрессо величиною в 30 грамів містить 1 Ккал, 0.006 г білків, 0.12 г жирів та 0.00 г вуглеводів. Таким чином ви розрахували калорійність кави, яку випили. Не забувайте записувати кількість питної води, оскільки питний режим також фіксується в окрему графу.

Також можна додавати до загального переліку свої улюблені страви, яких ще немає серед запропонованих. Попередньо обов’язково ознайомтеся з поживною цінністю інгредієнтів страви.

У вкладці «Рецепти» користувачі діляться приготуванням улюблених страв із фото. Рецепти поділені за категоріями.

Аналогічний алгоритм має розділ активність. У ньому запропоновані різні види фізичної та розумової діяльності, яким теж треба приділити увагу, адже необхідна кількість калорій розраховується відповідно до фізичних та розумових навантажень людини. Обравши необхідний вид діяльності, позначте час, протягом якого ви нею займалися.

У верхньому кутку справа знаходяться вкладки особистого кабінету. Вони дають змогу переглянути раціон за день, а також статистику за певний період часу (тиждень). Також у розділ «Статистичні дані» вносяться зміни щодо маси тіла. Це дає змогу досліджувати, за яких умов вона спадає чи зростає. 

Програма Premium

Доступна для мобільних додатків.

Її основні переваги охоплюють у собі:

 • детальний аналіз раціону;
 • відсутність реклами;
 • приклади раціонів користувачів, які досягли успіху на шляху до поставленої мети.

Вартість програми Premium 39 грн. на місяць.

Увага! Ви маєте можливість заощадити 268 грн. Для цього необхідно купити пакет Premium на рік, що стане чудовою інвестицію у здоров’я та красу. Вагаєтеся із оформленням програми Premium? Розробники врахували цей момент та пропонують скористатися Premium-версією на пробний термін тривалістю 4 дні. Протягом часу тестування Premium-послугу можна деактивувати у розділі «Мій профіль». Не зволікайте! Адже якщо ви не вимкнете її по закінченню пробного терміну, з вказаного рахунку буде списано 449 грн.

 

 

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.