Війна РФ проти України

Сергій Дейнеко: завдяки злагодженим діям всіх складових Сил оборони ворог відчуває незламність України

▪️Голова Державної прикордонної служби України побував на позиціях прикордонних підрозділів на Донеччині та перевірив виконання ними завдань з оборони країни та деокупації української території. Він подякував охоронцям кордону за мужність і відзначив ефективність дій та взаємодію між всіма складовими Сил оборони.

▪️«Вам випало дуже тяжке випробування, але оскільки ви його витримали – ви справжні Герої, справжні воїни, якими пишається країна. Ворог підступний, проте завдяки злагодженим діям всіх складових Сил оборони він добре відчуває незламність України», – відмітив Голова ДПСУ.
▪️Також керівник прикордонного відомства перевірив умови перебування особового складу та зазначив: «Ми робимо все можливе, щоб Державна прикордонна служба України, наші підрозділи були забезпечені всім необхідним, щоб прикордонники були самодостатніми та спроможними надалі наносити вогневе ураження противнику на кордоні власними силами, стримувати наступальні дії та дати час висунутися підрозділам ЗСУ, аби разом бити агресора».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України