Авторські статті

Сергій Таран розповів, яка політика президента Тимошенко буде відносно війни

Чергові результати соціологічних досліджень підтвердили лідерство Юлії Тимошенко в президентській гонці. Оскільки Україна п’ятий рік перебуває в стані фактично війни і Росія не збирається відступати, то саме час припустити, якою буде політика щодо війни при гіпотетичному президентстві Юлії Тимошенко. Про це у своєму блозі пише політолог Сергій Таран.

За його словами, є кілька варіантів, як будуть розвиватися події. Перший варіант – це буде «нова стратегія світу», про яку Тимошенко розказала з численних біг-бордів ще влітку, і яка, будучи «новою», має якусь відміну від того, що пропонує влада. Другий варіант – це буде стратегія вступу в НАТО, про що повідомляють нові борди з Тимошенко, і збігаються з тим, що пропонує влада. Третій варіант – це буде «повернення до Будапештського меморандуму», про що заявила Тимошенко на форумах Yes, який, як відомо, підписав ще Леонід Кучма, але Захід його не виконує.

Сергій Таран вважає, що, швидше за все, це буде багатовекторна і яскрава політика, яку будуть писати не генерали з аналітиками, а соціологи з драматургами, які будуть ловити народні настрої і загортати їх у емоційні фрази.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України