Авторські статті

Сергій Таран назвав головний стримуючий фактор, який не дозволив в 2014-му Росії піти на Київ

Якщо припустити найгірший сценарій, що Росія піде в наступ, то, звісно, буде велика війна. Проте, не треба думати, що ця війна буде дуже швидкою і вдалою для Москви, тому що Україна дуже велика країна. Один зі стримуючих факторів для російської армії ще в 2014 році був той факт, що така величезна країна вважає Росію агресором. Для Росії це було шоком, коли так вважала навіть та частина населення, яка говорить російською мовою, яка проживає на Сході країни. Таку думку в ефірі одного з телеканалів висловив політичний експерт Сергій Таран.

Він зауважив, що теоретично російська армія може дійти до Києва, але вона отримає таку партизанську війну, що просто не зможе утримати територію. Боєздатна частина російської армії, яка в найгірші часи концентрувалася навколо українського кордону, складала 100-150 тисяч, максимум 200 тисяч військових. Якщо порівняти, то це не повністю заповнений Майдан у Києві. Виникає запитання, чи можна такою кількістю людей контролювати таку країну, по кількості населення, як Україна? Певно, що ні. Тому це і є найбільший стримуючий фактор для Росії.

На думку Сергія Тарана, не треба марити здогадками, у разі наступу Росії нам ніхто не допоможе, тому що ми опинилися в такій геополітичній ситуації, коли навколо нас далеко несприятливі режими. Так сталося, що Росія – це наш тягар, бо геополітично вона поряд. Подібна України ситуацію у Ізраїлю, Туреччини. Ці країни, як і Україна, могли сподіватися на деяку допомогу з боку країн-партнерів, але основний акцент вони робили і роблять на зміцненні власної армії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.