Політика

Сергій Притула – Анатолію Гриценку: «Ти ж полковник! Де ти, такий крутий, був у 2014 році, коли десятки тисяч людей записувалися добровольцями?»

Сергій Притула зазначив в інтерв’ю виданню Українська правда, що його зараз сильно розчаровує Анатолій Гриценко. Лідеру призера призера “Громадянської позиції” шоумен задає просте питання – де був полковник у 2014 році, коли записувалися добровольцями десятки тисяч українців.

За словами Сергія Притули, Анатолій Гриценко його сильно розчарував. Дані почуття з’явилося в ході нинішньої парламентської кампанії. Гриценко занадто сильно прислухається до своїх політтехнологів, забуваючи, що ще існує і етика. Притула нагадав, як в ході одного з політичних ток-шоу Гриценко, звертаючись до Вакарчука, заявивши, що тому не слід йти парламент, якщо він нічого в цьому не розуміє.

Притула зазначив, що у нього в цей момент виникло питання до самого лідера «Громадянської позиції». Питання дуже просте – де полковник був у 2014 році, коли українці десятками тисяч записувалися в добровольці, де він був з усіма своїми медалями? Ось тоді якраз і потрібно було показати свою крутизну, а не демонструвати її зараз, коли все втихомирилось.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України