Сергій Притула – Анатолію Гриценку: «Ти ж полковник! Де ти, такий крутий, був у 2014 році, коли десятки тисяч людей записувалися добровольцями?»

Сергій Притула зазначив в інтерв’ю виданню Українська правда, що його зараз сильно розчаровує Анатолій Гриценко. Лідеру призера призера “Громадянської позиції” шоумен задає просте питання – де був полковник у 2014 році, коли записувалися добровольцями десятки тисяч українців.

За словами Сергія Притули, Анатолій Гриценко його сильно розчарував. Дані почуття з’явилося в ході нинішньої парламентської кампанії. Гриценко занадто сильно прислухається до своїх політтехнологів, забуваючи, що ще існує і етика. Притула нагадав, як в ході одного з політичних ток-шоу Гриценко, звертаючись до Вакарчука, заявивши, що тому не слід йти парламент, якщо він нічого в цьому не розуміє.

Притула зазначив, що у нього в цей момент виникло питання до самого лідера «Громадянської позиції». Питання дуже просте – де полковник був у 2014 році, коли українці десятками тисяч записувалися в добровольці, де він був з усіма своїми медалями? Ось тоді якраз і потрібно було показати свою крутизну, а не демонструвати її зараз, коли все втихомирилось.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh