Авторські статті

Сергій Фурса розповів, кому Коломойський вирішив послати сигнали, зробивши фото з Зеленським на Банковій

Як передає Голос українською, більшість українців почали гадати, що ж означає фото Зеленського і Коломойського із задоволеними особами в Офісі президента. Насправді цей знімок, звичайно ж, зроблений не випадково, а має чітку мету – послати певні сигнали. Про це у своєму блозі пише банкір і блогер Сергій Фурса.

Він зазначає, перший сигнал – всім чиновникам і керівникам держпідприємств про те, що тепер нехай звикають до нового «господаря», який поряд з президентом. Другий сигнал – всім нардепам про те, що сперечатися немає сенсу. Є тільки одне правильне думка і це думка Ігоря Коломойського, тому всі законопроекти за підписом президента – це законопроекти, які узгоджені та затверджені олігархом.

Сергій Фурса підкреслює, також це сигнал усім суднам, які розглядають справи «Приватбанку», групи «Приват» і справи проти недоброзичливців Коломойського. Грати в ігри проти влади, тобто Коломойського, може обійтися надто дорого. Спільне фото – це сигнал всім інвесторам про те, що тепер конкурувати з підприємствами Коломойського немає ніякого резону. Звичайно ж, це також сигнал західним союзникам України про те, що президент сьогодні під повним контролем олігарха, а, отже, сваритися з ним не потрібно.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України