Сергій Дейнеко зустрівся з батьками і рідними зниклих безвісти прикордонників

Сьогодні, 31 липня, в Києві Голова Держприкордонслужби Сергій Дейнеко зустрівся з батьками і рідними прикордонників, які, захищаючи Україну, зникли безвісти під час бойових дій на сході країни.

Наразі 5 військовослужбовців прикордонного відомства вважаються зниклими безвісти. Зокрема, це – солдати Сергій Мелешко, Олександр Савченко, Олександр Овчарик, старший солдат Дмитро Ушкалов та молодший сержант Олександр Топал. Усі вони 6 серпня 2014 року, рухаючись у складі зведеної колони Збройних Сил України та Державної прикордонної служби України, потрапили під щільний артилерійсько-мінометний обстріл в районі населеного пункту Дякове Луганської області.

З перших хвилин зустрічі Сергій Дейнеко наголосив рідним прикордонників, що він відкритий для відвертого і щирого спілкування. У ході бесіди рідним, серед яких були як батьки, так і близькі люди, розповіли на якому етапі проходять пошуки зниклих.

«Ми не можемо стверджувати чи загинули хлопці чи ні. З-поміж іншого перевіряється інформація про їх можливе знаходження в полоні», – зазначив очільник Держприкордонслужби.

Також відмічалося, що на сьогоднішній день робиться усе можливе, продовжуються пошуки, налагоджена робота з СБУ, волонтерами і громадськими організаціями. При цьому надходить різна інформація, яка, звісно, перевіряється. Однак на теперішній час чіткої інформації про місце знаходження хлопців немає, в тому числі й від інших структур в державі, які займаються активними пошуками зниклих.

Варто враховувати, що пошуки ускладнює ситуація з місцем, де востаннє бачили хлопців, адже нині воно перебуває під окупацією.

Сергій Дейнеко також попросив батьків не стати об`єктами шахраїв, які використовуючи горе людей, можуть заради наживи давати невиправдану надію.

«Прикордонники готові перевіряти всю наявну інформацію, яка надходитиме вам, адже це справа принципу і честі, щоб кожен прикордонник повернувся додому, до своєї родини і близьких», – сказав Голова ДПСУ.

Він додав, «я мушу з вами говорити відверто, я знаю, як це втрачати своїх побратимів, на жаль, це було, це дуже болісно і це пройшло через моє серце. Коли я кладу квіти на їх могили, я вибачаюсь перед ними, що я живий. Я дуже хочу щоб вони були живі».

Батьки ж зниклих прикордонників розповіли, що декілька сімей хлопців здали ДНК, але підтвердження того, що хлопці загинули немає. І це їм дає сили продовжувати пошуки та сподіватись, що їх сини живі.

Голова Держприкордонслужби запевнив, що зі свого боку прикордонники не полишатимуть пошуків зниклих побратимів, а ця робота лише нарощуватиметься, до якої залучатиме всі наявні ресурси і засоби.

«Поки що результату немає, але його немає як позитивного, так і негативного, що дає подальшу надію», – наголосив Голова Держприкордонслужби.

Сергій Дейнеко зустрівся з батьками і рідними зниклих безвісти прикордонників

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

ten + 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh