Авторські статті

Сер Шон Коннері: I am not an Englishman

Життя не пестило їх родину. Якийсь час хлопчик не мав ліжечка і спав просто у шухляді шафи. Покинув школу, заробляв гроші. По всякому. Від розносу молока, до полірування трун в похоронній агенції. Непогано боксував. Був бодібілдером і навіть «Містером Всесвіт» в своїй ваговій категорії.

Кіно почалося із конкурсних світлин і телебачення. У фільмографії можна знайти всяке, але легендарне – Агент. Ян Флемінг не хотів САМЕ ТАКОГО актора – надто «брутальний, неотесаний і неаристократичний» як на британського джентельмена, крім того – він не був англійцем! Але продюсер відстояв: «він ідеальний середньоатлантичний хлопець для американського глядача». А ще він досі єдиний, хто, як і сам Агент, служив на флоті Її Величності. З тих часів мав дві татухи: «Mum and Dad» та «Scotland forever».

Його кілька разів викреслювали із переліку претендентів на лицарський статус – він був послідовним прибічником незалежності Шотландії. Казав, якщо країна відновить незалежність, то він повернеться жити до Единбургу…

Втім, зрештою, Її Величність посвятила людину, що прославила секретну службу Її Величності, у лицарі.

Брутальний і неаристократичний, шибайголова і джентльмен.

Його назвали Томас, але завжди пам’ятатимуть як Шон.

Сер Шон Коннері. RIP
«I am not an Englishman, I was never an Englishman, and I don’t ever want to be one. I am a Scotsman! I was a Scotsman and I will always be one.» (с)

 

I am not an Englishman

Життя не пестило їх родину. Якийсь час хлопчик не мав ліжечка і спав просто у шухляді шафи….

Опубліковано Віталієм Гайдукевичем Субота, 31 жовтня 2020 р.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України