Діаспора

В Італії з п’ятниці без сертифікату про вакцинацію не можливо буде потрапити на роботу – для правопорушників чекають великі штрафи

З п’ятниці в Італїі обов’язкова сертифікація для входу в офіс і на завод. Важкі покарання для правопорушників

Наближається “день D” для зеленої перепустки у світі праці в Італії. Про це повідомляє Голос українською з посиланням на місцеве видання quotidiano.net

Фактично, з п’ятниці для доступу до державних та приватних робочих місць необхідно буде пред’явити зелену карту. І для правопорушників це  без жартів: вони ризикують тим, що їм негайно буде призупинена заробітна плату, поки вони не матимуть хорошої репутації, і штрафуватимуть від мінімум 600 до максимум 1500 євро, якщо вони все -таки спробують проявити кмітливість і зайти на робоче місце.

Через обов’язковий зелений пропуск про вакцинацію малі підприємства в Італії бояться зупинитися

Через кілька днів після набрання чинності зобов’язання в Італії залишається ще дуже багато не вакцинованих працівників: за оцінками, від 2,5 до 4 мільйонів. Для невакцинованих єдиною альтернативою вакцинації – тобто швидкими або молекулярними мазками, які в будь -якому випадку необхідно повторювати кожні 48 годин, – це все дорого. Існує суперечка щодо того, хто платить 15 євро за тестування (лише кілька компаній заявили, що вони готові це зробити), але, перш за все, якби всі працівники без пропуску Green хотіли використовувати тести, існує ризик засмічення лабораторій, які вони не змогли б впоратися з вимогою робити близько 10-15 мільйонів тестів на тиждень. Одним словом, п’ятниця обіцяє бути спекотним днем ​​біля воріт заводів та біля входів у офіси в Італії.

Але скільки працівників без сертифікації Covid-19 в Італії?

За оцінками уряду, трохи менше двох з половиною мільйонів людей, більшість з них (2,2 мільйона) – приватні працівники, а решта (250 тисяч) – державний сектор. За даними фонду Gimbe, їх загалом буде майже 4 мільйони (без урахування нелегальних працівників). Очевидна невідповідність пояснюється тим, що в оцінці виконавчої влади враховуються лише державні та приватні службовці, але не 4,9 мільйона самозайнятих працівників (з них близько 1 мільйона без паспорта Грін) і навіть не 2 мільйони та 327 тисяч безробітних (427 тисяч без Грін pass).

“З 3,2 мільйона державних службовців, -йдеться в урядовому документі, -тих, хто не зобов’язаний робити вакцинацію проти Covid -19, оцінюють у трохи більше 900 тисяч одиниць. З них оцінюються вже вакциновані, виходячи із середньостатистичної вакцинації населення. , приблизно в 653 тис. одиниць (+ 50 тис. порівняно з минулим 15 вересня). Виходячи з регіональних відсоткових даних вакцинованого населення та беручи до уваги 5% працівників, зобов’язаних, але ще не щеплених, можна оцінити, що близько 250 тисячі державних службовців ще не вакциновані (7,8% від загальної кількості), причому відсоток від однієї території до іншої дуже різний ».

“Співробітників приватного сектору – зауважує урядова примітка – близько 14,6 мільйонів, для яких можна оцінити, що було видано близько 12,4 мільйона зелених квитків (близько 85%). Отже, 2,2 мільйона працівників у приватному секторі”.

Натомість Gimbe так пояснює свої дані. “Згідно з останнім звітом уряду, – зауважує його президент Ніно Картабеллотта, – 8,4 мільйона італійців старше 12 років не отримали навіть дози. З них понад 6,2 мільйона – люди працездатного віку. Дані Istat за четвертий квартал 2020 року , рівень зайнятості у віковій групі 20-64 років становить 62,9%: отже, 4 мільйони нещеплених працівників-це число, яке зросте до 5 мільйонів, додавши «незадекларовану» ». Тому, за словами Картабеллоти, найпростішим рішенням стає запровадження обов’язкової вакцинації.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України