Авторські статті

Сенатор назвав країну, яка переконує Обаму не озброювати Україну

Сенатор-республіканець Боб Коркер заявив, що позиція офіційної влади Німеччини стримує адміністрацію американського президента Барака Обами від надання зброї Україні.

Про це сенатор розповів оглядачеві видання Bloomberg Джошу Рогиня в кулуарах конференції з безпеки в Мюнхені, пише Голос Америки.

“Очевидно, що саме позиція Німеччини стримує адміністрацію Обами. Не маю ні найменшого уявлення, як наша дипломатія може досягти успіху, якщо за нею не стоїть сила. Німеччина і вся Європа заохочували Україну йти на Захід і зараз, під час біди, так поступають. Я дуже розчарований відповіддю канцлера ФРН “, – сказав сенатор. “Цей розкол між США і Європою з приводу України – саме те, чого хотів президент Росії Володимир Путін. Коли Меркель прибуде до Вашингтона за 2 дні, вона і Обама спробують врегулювати розбіжності, але вони стали реальністю і тільки поглиблюються “, – зазначає журналіст. “Врешті-решт, Обама може вирішити, що надання Україні зброї занадто ризикований крок, тільки після того, як він це скаже відкрито, США і Європа можуть зайнятися пошуком альтернативної стратегії.”, – пише Рогін.

Патріоти України

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України