Новини

Сенат Ірландії натупає на віросповідні свободи в країні

11 грудня Сенат Ірландії скасував 37 пункт «Закону про рівність», який забезпечував право релігійним інституціям не приймати на роботу людей та звільняти їх з причини невідповідності, чиї переконання та діяльність противляться вченню цих релігійних організацій. Повідомляє агенство «CNA».

Цю поправку мусить ще підписати ірландський президент Майкл Гіґґінс, щоб вона вступила в силу закону.

Якщо ірландський президент, не дивлячись на протести релігійних організацій усе ж таки підпише цю законодавчу поправку, на думку фахівців, це спричинить закриття багатьох релігійних інституцій, зокрема шкіл. Оскільки така поправка дозволить вчителям-гомосексуалістам нав’язувати учням свої антикатолицькі переконання.

«Цей закон є проблематичний, оскільки він підриває вердикт Верховного суду Ірландії з 1996 року» – вважає представник Міжнародного Альянсу захисту релігійної свободи адвокат Лоркан Прайс – «Верховний суд своїм вердиктом захистив гарантії релігійної свободи. Відповідно до законодавчих змін релігійним організаціям буде майже неможливо захистити свої моральні переконання від працівників, які їх підривають… Також буде значно важче захиститися від звинувачень у «Дискримінації» з боку представників ЛГБТ».

На думку п. Прайса ця законодавча зміна лежить у контексті антикатолицьких зусиль коаліційного Уряду Ірландії, очолюваного лівацькою Партією лейбористів.

Джерело: catholicnews.org.ua

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.