Авторські статтіНовини з Австрії

Австрійське село з населенням близько 150 жителів отримало світову популярність завдяки своїй назві

Дорожній знак, що стоїть у австрійському села Fucking (Верхня Австрія), знову став об’єктом крадіжки. Днями зловмисники, які не змогли витягнути покажчик із землі, оскільки з недавніх часів він був поставлений на бетонний фундамент, за допомогою інструментів просто обрізали його, поповнивши тим самим свою скарбничку оригінальних сувенірів.

Деревне Fucking предложили способ бороться с воровством дорожного знака с названием населенного пункта
Місцевій владі не знадобилося багато часу, що б встановити новий знак, благо його численні копії знаходяться на складі. Однак новий випадок розкрадання «місцевої пам ” ятки» викликав шквал негативних емоцій з боку місцевих жителів, деякі з яких навіть вважають за необхідне змінити немилозвучну назву села. Втім, таких меншість і місцеві жителі готові боротися з вандалами, періодично викрадали дорожні знаки з назвою населеного пункту. Один з найбільш оригінальних методів боротьби з ними був запропонований чолі селі капітаном поліції з Браунау-на-Інні. Георг Вояк запропонував змінити текст на дорожньому знаку.

Замість «Fucking» необхідно вказувати назву населеного пункту з його приналежністю комуні «Tarsdorf District Fucking». На думку поліцейського, це знизить кількість крадіжок дорожнього знака, що вказує на межі села.

Нагадаємо, австрійська село з населенням близько 150 жителів отримало світову популярність завдяки своїй назві. Село Фуккінг (Fucking) пишеться так само, як форма герундія від англійського дієслова to fuck, який вважається грубим і прямо означає «злягатися». Саме тому англомовним назва Фуккінг здається дуже смішним. Завдяки збігу в написанні з формою герундія від англійського дієслова to fuck, маленьке австрійська село отримала світову популярність, а сувеніри, пов’язані з цим топонімом, мають велику популярність. За кілька років туристичних стягнули понад 15 дорожніх знаків з ліпленням Fucking, деякі з них настільки горіли бажанням отримати такий унікальний сувенір, що були готові чекати можливості підібратися до знаку всю ніч. Рекордом є пропажа чотирьох знаків за ніч, встановлених на різних дорогах, що ведуть у село.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України