Австрійське село з населенням близько 150 жителів отримало світову популярність завдяки своїй назві

Дорожній знак, що стоїть у австрійському села Fucking (Верхня Австрія), знову став об’єктом крадіжки. Днями зловмисники, які не змогли витягнути покажчик із землі, оскільки з недавніх часів він був поставлений на бетонний фундамент, за допомогою інструментів просто обрізали його, поповнивши тим самим свою скарбничку оригінальних сувенірів.


Місцевій владі не знадобилося багато часу, що б встановити новий знак, благо його численні копії знаходяться на складі. Однак новий випадок розкрадання «місцевої пам ” ятки» викликав шквал негативних емоцій з боку місцевих жителів, деякі з яких навіть вважають за необхідне змінити немилозвучну назву села. Втім, таких меншість і місцеві жителі готові боротися з вандалами, періодично викрадали дорожні знаки з назвою населеного пункту. Один з найбільш оригінальних методів боротьби з ними був запропонований чолі селі капітаном поліції з Браунау-на-Інні. Георг Вояк запропонував змінити текст на дорожньому знаку.

Замість «Fucking» необхідно вказувати назву населеного пункту з його приналежністю комуні «Tarsdorf District Fucking». На думку поліцейського, це знизить кількість крадіжок дорожнього знака, що вказує на межі села.

Нагадаємо, австрійська село з населенням близько 150 жителів отримало світову популярність завдяки своїй назві. Село Фуккінг (Fucking) пишеться так само, як форма герундія від англійського дієслова to fuck, який вважається грубим і прямо означає «злягатися». Саме тому англомовним назва Фуккінг здається дуже смішним. Завдяки збігу в написанні з формою герундія від англійського дієслова to fuck, маленьке австрійська село отримала світову популярність, а сувеніри, пов’язані з цим топонімом, мають велику популярність. За кілька років туристичних стягнули понад 15 дорожніх знаків з ліпленням Fucking, деякі з них настільки горіли бажанням отримати такий унікальний сувенір, що були готові чекати можливості підібратися до знаку всю ніч. Рекордом є пропажа чотирьох знаків за ніч, встановлених на різних дорогах, що ведуть у село.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh