Сексологи розкрили секрет секс-пози 68

Досягти задоволення в ліжку можна різними способами, але в парах часто виникають конфлікти, коли випробувані всі способи, які виникають розбіжності. Оральні ласки подобаються більшості чоловіків, тому їх може зацікавити оригінальна позиція.

Сексологи розкрили секрет секс-пози 68 і пояснили, що під час її задіяння задоволеним буде лише один партнер. На відміну від пози 69, де оральне задоволення отримують відразу двоє, 68 поза передбачає таку розстановку: один з партнерів лягає на спину, а інший – спиною на нього, але також «валетом». У такій позі зручніше задовольняти жінку, адже чоловіки найчастіше мають більшу вагу і здатні заподіяти незручність партнерці.

Однак сексологи розповіли, що називається дана поза «68» з тієї причини, що, отримуючи задоволення, партнер нібито говорити «я буду вам винен», і відбувається нескладне математичне дію – з 69 (поза для задоволення двох) віднімається 1 (задоволений партнер), внаслідок чого залишається 68. Фахівці повідомляють, що в парах не завжди оральні ласки люблять обидва, тому поза 68 може підійти в такому випадку. Хоч дана позиція і не претендує на роль загально визнаною, але урізноманітнити інтимне життя – допоможе.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh