Здоров'я

Сексологи розкрили секрет секс-пози 68

Досягти задоволення в ліжку можна різними способами, але в парах часто виникають конфлікти, коли випробувані всі способи, які виникають розбіжності. Оральні ласки подобаються більшості чоловіків, тому їх може зацікавити оригінальна позиція.

Сексологи розкрили секрет секс-пози 68 і пояснили, що під час її задіяння задоволеним буде лише один партнер. На відміну від пози 69, де оральне задоволення отримують відразу двоє, 68 поза передбачає таку розстановку: один з партнерів лягає на спину, а інший – спиною на нього, але також «валетом». У такій позі зручніше задовольняти жінку, адже чоловіки найчастіше мають більшу вагу і здатні заподіяти незручність партнерці.

Однак сексологи розповіли, що називається дана поза «68» з тієї причини, що, отримуючи задоволення, партнер нібито говорити «я буду вам винен», і відбувається нескладне математичне дію – з 69 (поза для задоволення двох) віднімається 1 (задоволений партнер), внаслідок чого залишається 68. Фахівці повідомляють, що в парах не завжди оральні ласки люблять обидва, тому поза 68 може підійти в такому випадку. Хоч дана позиція і не претендує на роль загально визнаною, але урізноманітнити інтимне життя – допоможе.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України