Новини з Австрії

Секс в обмін на наркотики: В Австрії біженець з Афганістану підозрюється в розповсюдженні наркотиків і укладенні двох «тимчасових» шлюбів

На батьківщині в Афганістані у прохача притулку (34 роки) є дружина і семеро дітей, а в Австрії він «відривається» по повній. За даними слідства, у підозрюваного наркодилера є ще дві жінки — дві наркозалежні дівчата на яких він одружився в мечеті в Лінці, щоб потім зайнятися з ними сексом. За законами шаріату такий тимчасовий шлюб — мут’а ( نكاح المتعة — шлюб для задоволення або тимчасовий шлюб, сиге (перс. صیغه) — можливий за взаємною домовленістю на якийсь термін.

34-річний афганський прохач притулку був арештований у вівторок за його домашньою адресою в Лінці після отримання поліцією анонімної інформації. Під час обшуку поліцейські конфіскували гроші і невелику кількість марихуани. Він постачав марихуаною декількох дрібних афганських дилерів і кілька неповнолітніх дівчаток Crystal Meth — похідних амфетаміну.

Крім того, прохач притулку підозрюється в тому, що одружився на одній 17-річній дівчинці без її відома батьків і інший вже дорослою наркозалежної (18 років) відповідно до норм шаріату в місцевій мечеті на Гумбольдтштрассе, щоб мати квазі-релігійний узаконень секс з ними. Тимчасові дружини — обидві громадянки Австрії.

Довідково: в ісламському праві є поняття «mut’a», так звань шлюб для задоволення або тимчасовий шлюб, який може тривати одну годину.

Як повідомляється, лице, яке шукає притулку, продало вже кілька кілограмів марихуани і близько 90 грамів кристалічного метамфетаміну. На допитах співпрацювати зі слідством він відмовився і поки поміщений у в язницю Лінца.

За матеріалами:https://www.krone.at

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України