Політика

Секс-скандал у ВРУ: нардеп від Слуги народу попалася на інтимному листуванні

У сесійній залі парламенту депутат від “Слуги народу” попалася на любовному листуванні

Про це повідомив портал Страна. Далі – фото сайту strana.ua, переклад – Голос українською

Сьогодні, 3 вересня, Верховна Рада прийняла рішення про скасування недоторканності для народних депутатів. “За” внесення змін до законопроекту №7203 (про зміну статті 80 Конституції України щодо депутатської недоторканності – Ред.) Проголосувало 373 народних обранця.

Як тільки рішення було прийнято, Олена Кріворучкіна (Слуга народу), яка пройшла в парламент по мажоритарному округу в Кривому Розі, вирішила про це повідомити абоненту “Коханий”. Романтичне листування відобразили фотокореспонденти “Страни”.

Під час засідання Олені прийшли повідомлення в месенджері Telegram. Той, хто підписаний ніжно “Коханий” писав Кріворучкіній транслітом (передача тексту за допомогою чужого алфавіту – Ред.), “Страна” дублює діалог :

Улюблений: – Кнопочка зелена, де ти? Льон, розлюбила мене, напевно.

Кріворучкіна: – Я люблю тебе. Сильно, сильно, сильно. Навіть не сподівайся, що розлюбила.

Коханий: – Кнопочка любить я знаю. А ти не знаю.

Кріворучкіна: – Знаєш, знаєш.

Коханий: – Льон, ти де?

Кріворучкіна: – Недоторканність зняли. Тепер хочу кохатися з тобою день і ніч. Я на засіданні Верховної Ради.

На цьому моменті Олена перевернула свій телефон.

Хто така Кріворучкіна і чим відома?

Олена Кріворучкіна балотувалася по 32 округу в Кривому Розі. Вона еколог, економіст і активний учасник передвиборчої кампанії президента Зеленського. У 1995 році Олена стала асистентом в Криворізькому економічному інституті і пройшла шлях до доцента Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана.

Як повідомляє портал Страна, у пресі була інформація про те, що Олена Кріворучкіна є кумою дружини нардепа Юрія Корявченкова (Юзик з студії “Квартал 95”).

У Олени є дочка Єлизавета, яка в минулому році закінчила Інститут журналістики імені Тараса Шевченка. На особистій сторінці Кріворучкіної в соціальній мережі Facebook є фото з урочистої церемонії вручення дипломів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України