Авторські статтіТехно

Секс-кіборг став популярнішим за дівчат

Творець першого у світі аккаунта для секс-робота в програмі для знайомств був здивований тим, як швидко став отримувати схвалення від чоловіків.

Режисер по імені Джиммі наважився на несподіваний експеримент в Tinder. Повідомивши виробника, і отримавши його дозвіл, він створив профіль для секс-кіборга, пропонуючи чоловікам познайомитися. У підсумку він переконався, що багато реальних дівчата поступаються за популярністю своєї технологічної суперниці.

Результати виявилися вражаючими, і за 2 години 92 користувача захотіли зустрітися з роботом. Джиммі вирішив дізнатися про ті, як чоловіки поставлятися до можливості зайнятися сексом з кіборгом, пропонуючи обрати один з трьох варіантів відповіді: так, ні, напевно. В результаті 56% опитаних були не проти інтимної близькості з кіборгом. Висновком Джиммі стало те, що більше половини користувачів вважають за краще секс із роботом живій дівчині.

Експерти вважають, що розвиток технологій у підсумку знищить сексуальну близькість між чоловіками і жінками. Однак вони не знають основну причину такого високого інтересу до секс-роботів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.