Авторські статтіТехно

Секс-кіборг став популярнішим за дівчат

Творець першого у світі аккаунта для секс-робота в програмі для знайомств був здивований тим, як швидко став отримувати схвалення від чоловіків.

Режисер по імені Джиммі наважився на несподіваний експеримент в Tinder. Повідомивши виробника, і отримавши його дозвіл, він створив профіль для секс-кіборга, пропонуючи чоловікам познайомитися. У підсумку він переконався, що багато реальних дівчата поступаються за популярністю своєї технологічної суперниці.

Результати виявилися вражаючими, і за 2 години 92 користувача захотіли зустрітися з роботом. Джиммі вирішив дізнатися про ті, як чоловіки поставлятися до можливості зайнятися сексом з кіборгом, пропонуючи обрати один з трьох варіантів відповіді: так, ні, напевно. В результаті 56% опитаних були не проти інтимної близькості з кіборгом. Висновком Джиммі стало те, що більше половини користувачів вважають за краще секс із роботом живій дівчині.

Експерти вважають, що розвиток технологій у підсумку знищить сексуальну близькість між чоловіками і жінками. Однак вони не знають основну причину такого високого інтересу до секс-роботів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh