Новини

Секрети якісного манікюру: як наносити базу та топ для гель-лаку?

Кожен досвідчений майстер манікюру знає, що для створення якісного та довговічного покриття недостатньо знати особливості нанесення гель-лаку. Потрібно вміти користуватися також додатковими матеріалами, які забезпечують стійкість манікюру.

Йдеться про топ та базу для гель-лаку. В продажу зараз можна знайти безліч якісних продуктів з цих категорій. Це може бути, наприклад, топ для гель-лака Nika Zemlyanikina та база від бренду Lunamoon. В будь-якому випадку їхні переваги можна оцінити тільки у разі правильного використання. Пропонуємо дізнатись, як це робити.

Як користуватись базою для гель-лаку?

Щоб оцінити всі переваги такої продукції, варто обирати тільки перевірені бренди. Одним з них є популярний виробник Lunamoon (https://staleks.ua/baza-dlya-gel-laka/brand-lunamoon/). Це професійні бази, які використовуються як для салонів, так і домашнього використання. Проте, які б різновиди ви не вибрали, варто пам’ятати про основні особливості нанесення.

База під гель-лак є основою, яка наноситься безпосередньо на нігтьову пластину. Зазвичай вона має густу консистенцію та прозорий колір. Покриття має одразу декілька функцій:

  • ефективне вирівнювання поверхні нігтів;
  • заповнення дефектів нігтьової пластини;
  • забезпечення гладкості для якісного нанесення наступних шарів;
  • підвищення стійкості нігтьової пластини;
  • забезпечення якісного зчеплення кольорового лаку з нігтями;
  • захист поверхні від впливу пігментів гель-лаку;
  • усунення лусочок, які іноді виникають на нігтьовій пластині.

Що стосується способу нанесення, то база під гель-лак завжди використовується на першому етапі манікюру. Вона наноситься на нігтьову пластину за допомогою спеціальної кисті. Після цього, її потрібно відразу висушити в світлодіодній або ультрафіолетовій лампі. В процесі дії випромінювання матеріал твердне та надійно закріплюється на нігтях.

На таку поверхню вже можна наносити шар кольорового покриття. Під час використання бази під гель-лак також варто враховувати, що перед нанесення потрібна якісна підготовка нігтьової пластини. Вона передбачає очищення від жиру та очищення за допомогою бафу. Для покращення зчеплення може застосовуватись праймер.

Яким чином повинен наноситися топ для гель-лаку?

Топи – це матеріали, які наносяться на фінальному етапі манікюру. Це означає, що їх потрібно використовувати після нанесення бази та кольорового покриття. Коли матеріал розподілений по поверхні нігтя, його потрібно також закріпити в ультрафіолетовій лампі. Після висушування потрібно зачекати кілька хвилин та обробити зону навколо нігтів живильною олією або кремом.

Це попереджає пересушування шкіри та забезпечує достатнє зволоження для кутикули. Використання топа для гель-лаку пов’язане з певними обмеженнями. Одне з них стосується обробки після висушування матеріалу. За правилами на топ, який був закріплений в ультрафіолетовій лампі, не можна наносити кольорове покриття та візерунки. Він  має створювати рівну та гладку поверхню, на якій немає дефектів.

Якщо на топ все ж потрапляють дрібні часточки, то професіонали рекомендують одразу змити покриття спеціальною рідиною. Після цього потрібно перевірити стан попередніх шарів та у випадку відсутності дефектів нанести топ знову. Топ для гель-лаку має також захисну функцію. Саме тому будь-які порушення в схемі його нанесення можуть призвести до передчасного псування манікюру.

В будь-якому випадку, важливо купувати матеріали тільки в перевірених постачальників. Адже, неякісні бази та топи навіть за умов правильного нанесення не забезпечують бажаний ефект. 

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України