Авторські статтіТехно

Секретні коди Android для доступу до прихованих функцій

Мобільні пристрої Android мають дуже велику кількість інформації, що відноситься до обладнання та системи, але доступ до них можливий тільки через спеціальні секретні коди.

USSD код

USSD (Unstructured Supplementary Service Data) означає «неструктуровані дані додаткових послуг», або коди, які часто плутають з секретними, службовці користувачам для отримання інформації через GSM, 3G або 4G. По суті, вони служать для виконання певних функцій на відстані і часто являють собою коди, що відносяться до телефонних операторів.

Щоб використовувати їх, треба просто відкрити додаток телефону, введіть їх, як якщо б це був номер для виклику, і, нарешті, натиснути зелену кнопку, щоб почати дзвінок і отримати необхідну інформацію. Таким чином можна швидко перевірити залишився кредит, наприклад.

Ці коди зазвичай починаються і закінчуються зірочкою або хеш-тегом і можуть бути знайдені на офіційних сторінках різних телефонних операторів.

Секретні коди Android

На відміну від кодів USSD, секретними кодами Android не потрібно підключення до мережі, тому що з їх допомогою можна дізнаватися інформацію про систему смартфона.

Велика частина інформації міститься в налаштуваннях у розділі «Відомості про пристрій». Слід також зазначити, що деякі виробники смартфонів додали додаткові коді на деякі зі своїх терміналів.

Деякі з цих кодів можуть бути небезпечними, оскільки можуть видалити дані або зробити його непридатним для використання. Тому краще слідувати простому правилу: якщо ви не знаєте, що це таке, не робіть цього!

Інформаційні коди

З їх допомогою можна дізнатися код IMEI, увійти в інформаційне меню телефону, інформаційне меню камери. Також можна дізнатися версію програмного забезпечення FTA, версію прошивки КПК, отримати інформацію про програмне і апаратне забезпечення, стан блокування пристрою.

Також можна показати MAC-адресою терміналу, версію сенсорного дисплея, версію RAM, Bluetooth-адреси смартфона, статус служби Google Talk. З допомогою кодів цього типу можна відобразити інформацію про пристрої, обладнання, КПК і прошивці, інформацію про FTA, про дату прошивки (і отримати список змін).

Такі коді показують стан батареї, статус використання даних, серійний номер NAND, відображення коду товару.

Резервні коди

Ці коді показують каталог для усіх файлів резервних копій і меню оновлення OTA.

Тестові коди

З допомогою кодів цього типу тестуються режим, WIFI, яскравість / вібрація, сенсорний дисплей, Bluetooth, проводяться польові випробування, швидкий тест GPS, повний тест GPS, Loopback package test, тестуються РК-дисплей, звук, перевіряються датчик наближення, годинник, тестується датчик світла.

Коди конфігурації

З допомогою цих кодів виробляються: діагностика і настройка телефону, вхід в меню HSDPA / HSUPA, управління реєстрацією USB, вибір групи, розблокування PUK-коду з екрану екстреної допомоги.

Коди розробника

За допомогою кодів цього типу включається режим System dump, відображаються меню EPST, меню створення даних і меню налагодження дампа.

Коди для конкретних брендів

Інші коді GSM

Вони дозволяють: скинути налаштування до заводських даними, провести форматування пристрою, вимкнути пристрій, активувати режим набору номера, вимкнути режим набору номера.

Коди, від яких можна триматися подалі

Це коди, що дозволяють скинути дату / розділ даних і форматувати пристрій.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

two + nineteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.