Авторські статтіЗдоров'я

Секрети управління організмом

Людський організм — дуже загадкова, часом навіть дивна система. Проблема може виникнути на рівному місці і на рівному місці зважитися. А деякі секрети управління організмом просто вражають. Ось деякі з них…

1. Дере горло

Гарячий чай, звичайно, теж допомагає, так само як і полоскання сольовим або содовим розчином. Але є ще один маловідомий спосіб позбутися від першіння в горлі — потрібно всього лише почухати вухо! Отоларингологи стверджують, що це стимулює нервові закінчення вушної раковини, створюючи в горлі м язовий спазм.

2. Заспокоїти нерви

Якщо ви відчуваєте, що ваші нерві на межі і потрібно терміново заспокоїтися, просто вмийтеся холодною водою. Вона змусить вас ненадовго затримати дихання і остудити нервові рецептори. Тіло починає споживати більше кисню, і ваша нервова система заспокоюється. Приблизно такою ж дією володіє склянка холодної води.

3. Страх перед уколом

Деяким людям дуже складно набратися мужності перед уколом. Наступного разу перед тим, як медсестра вводить вам голку, трошки покашляйте — це допоможе вам відвернути мозок від хворобливої процедури. Тільки попередьте про свої маніпуляції людину, яка буде робити вам укол!

4. Забитий ніс

Упріться язиком в піднебіння, а пальцями натисніть на ділянку над бровами. Через 20 секунд вам стане легше!

5. Попередити шрами від опіків

Якщо ви обпеклися, не поспішайте бігти за пакетом з льодом — просто легенько натисніть подушечками пальців на уражене місце. Так температура цієї ділянки повернеться до нормальної температури тіла повільніше, а значить, природніше.

6. Зубна біль

Цей трюк особливо стане в нагоді вам, якщо у вас чутливі зуби. Якщо ви відчули наростаючий зубний біль, покладіть пакет з льодом на тильну сторону долоні, а потім перемістіть на впадинку між вказівним і великим пальцями. Саме там проходять як ручні, так і особові нервові закінчення. Вони передадуть в мозок відповідний сигнал, і біль вщухне.

7. Нервозність

Знайома вам така ситуація: ви збираєтеся на важливу зустріч, одягаєтеся, готуєтеся, але все, про що виходить думати — це про метеликів в животі. Прозвучить дивно, але щоб заспокоїтися і прийти в нормальний стан, спробуйте подути на свій великий палець. Саме він відповідає за так званий блукаючий нерв, який регулює частоту серцебиття. Готово! Полетіли метелики

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України