Секрети управління організмом

Людський організм — дуже загадкова, часом навіть дивна система. Проблема може виникнути на рівному місці і на рівному місці зважитися. А деякі секрети управління організмом просто вражають. Ось деякі з них…

1. Дере горло

Гарячий чай, звичайно, теж допомагає, так само як і полоскання сольовим або содовим розчином. Але є ще один маловідомий спосіб позбутися від першіння в горлі — потрібно всього лише почухати вухо! Отоларингологи стверджують, що це стимулює нервові закінчення вушної раковини, створюючи в горлі м язовий спазм.

2. Заспокоїти нерви

Якщо ви відчуваєте, що ваші нерві на межі і потрібно терміново заспокоїтися, просто вмийтеся холодною водою. Вона змусить вас ненадовго затримати дихання і остудити нервові рецептори. Тіло починає споживати більше кисню, і ваша нервова система заспокоюється. Приблизно такою ж дією володіє склянка холодної води.

3. Страх перед уколом

Деяким людям дуже складно набратися мужності перед уколом. Наступного разу перед тим, як медсестра вводить вам голку, трошки покашляйте — це допоможе вам відвернути мозок від хворобливої процедури. Тільки попередьте про свої маніпуляції людину, яка буде робити вам укол!

4. Забитий ніс

Упріться язиком в піднебіння, а пальцями натисніть на ділянку над бровами. Через 20 секунд вам стане легше!

5. Попередити шрами від опіків

Якщо ви обпеклися, не поспішайте бігти за пакетом з льодом — просто легенько натисніть подушечками пальців на уражене місце. Так температура цієї ділянки повернеться до нормальної температури тіла повільніше, а значить, природніше.

6. Зубна біль

Цей трюк особливо стане в нагоді вам, якщо у вас чутливі зуби. Якщо ви відчули наростаючий зубний біль, покладіть пакет з льодом на тильну сторону долоні, а потім перемістіть на впадинку між вказівним і великим пальцями. Саме там проходять як ручні, так і особові нервові закінчення. Вони передадуть в мозок відповідний сигнал, і біль вщухне.

7. Нервозність

Знайома вам така ситуація: ви збираєтеся на важливу зустріч, одягаєтеся, готуєтеся, але все, про що виходить думати — це про метеликів в животі. Прозвучить дивно, але щоб заспокоїтися і прийти в нормальний стан, спробуйте подути на свій великий палець. Саме він відповідає за так званий блукаючий нерв, який регулює частоту серцебиття. Готово! Полетіли метелики

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen + 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh