Новини з Австрії

Сьогодні у Відні починається розгляд позову до Австрійській Республіки матері жертви листопадового теракту

Сьогодні Віденський земельний суд у цивільних справах почне розгляд позову матері, дочка якої загинула в результаті теракту в Відні 2 листопада

24-річну студентку художнього факультету, яка працювала офіціанткою, терорист застрелив перед рестораном на Рупрехтсплац.

Її мати отримала 2 000 євро відповідно до Закону про жертви злочинів. Ці гроші не могли покрити навіть трансфер – жінка проживає в Баварії – і витрати на похорони великі. Тепер жінка вимагає компенсації в розмірі 80 000 євро, так як після загибелі дочки вона страждає депресією, яка потребує лікування.

Як повідомляють ЗМІ, буде ще так званий «позов про визнання»

Також існує висока ймовірність того, що «ще будуть довгострокові і незворотні наслідки», – йдеться в позові. Крім того, має бути так зване Feststellungsbegehren, оскільки існує висока ймовірність того, що «довгострокові і незворотні наслідки, викликані трагедією, збережуться». Таким чином, вона вимагає ще 20 000 євро в якості компенсації за біль і страждання. Витрати на похорон також повинні бути оплачені Австрійською Республікою. В цілому сума вимог складає майже 125 000 євро.

Представник SPÖ Райнхольд Ейнвалльнер підтримав вимогу. Він заявив, що владі Австрійської Республіки не варто було «ухилятися від відповідальності».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України