В Австрії найближчим часом буде доступна російська вакцина Sputnik V

Канцлер Австрії Себастьян Курц заявив, що переговори про закупівлю вакцини Sputnik V підійшли до завершення

За словами федерального канцлера, переговори щодо контрактів на використання вакцини «де-факто підійшли до кінця». «Покупка для нас в Австрії стала можливою», – заявив Курц журналістам в суботу. Мільйон доз вакцини стане «додатковим прискоренням» для австрійської кампанії вакцинації.

Але чи піде уряд Австрії в поодинці на ризик? Потрібна постанову Міністерства охорони здоров’я, засновану на Законі Австрії про лікарські засоби.

Маркус Цайтлінгер, глава Університетської клініки клінічної фармакології MedUni Wien, виступив проти. Спроба зарезервувати вакцину – це добре. Однак він виступає проти застосування в Австрії без схвалення EMA. Це означало б, що «уряд і міністр охорони здоров’я беруть на себе велику відповідальність»

Після кризи Курц хоче задати питання в Європі, що можна було б зробити по-іншому, щоб бути такими ж швидкими, як США і Великобританія, з точки зору як закупівель, так і затвердження вакцин.

Тим часом розкол між Росією і ЄС стає очевидним

На думку Росії, Британія і ЄС скористаються тиском фармацевтичного лобі і геополітичними інтересами, щоб створити цілеспрямований настрій проти Sputnik V. Високопоставлене анонімне джерело в Кремлі попередило про широкомасштабні кампанії США і їх союзників проти російської вакцини. У цьому замішані (заборонений в Росії) Фонд Сороса, інформаційне агентство Reuters і BBC. Було сказано, що їх мета – підтримати вакцину Pfizer. В ЄС щодня проводиться організована кампанія у ЗМІ, яка критикує Sputnik і політизує схвалення EMA.

З цієї причини Москва вирішила відсунути ЄС і вести переговори з окремими державами

З огляду на, що кампанія вакцинації ЄС зайшла в глухий кут, план має хороші шанси на успіх. Завдяки діяльності Російського фонду прямих інвестицій (РФПІ), Росія вже змогла поставити свої вакцини більш ніж в 20 країн. Говориться про схвалення вакцини майже в 60 країнах по всьому світу. Фонд фінансував розробку «Супутника V» і займається збутом вакцини за кордоном.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh