Новини з Австрії

Себастіан Курц: «Цей тиждень має вирішальне значення для всіх нас і якщо заходи не спрацюють, то у нас величезні проблеми»

В результаті кризи з коронавірусом канцлер Себастьян Курц очікує «масового дефіциту бюджету, про що він сказавши у телеінтерв’ю в неділю ввечері. Але це необхідно для того, щоб «компанії вижили і працівників, де це можливо, не втратили своїх робочих місць».

Як вже відомо, уряд узгодив з парламентом підтримку в чотири мільярди євро, а віце-канцлер пообіцяв не зупинятися з виділенням подальшої допомоги. Вернер Коглер вже запевнив, що і для сімейного бізнесу вони покладаються на небюрократичну допомогу готівкою.

Міністр фінансів Гернот Блюмель також готовий вивільнити більше грошів у разі необхідності. «Ми надамо необхідні гроші», — запевнив він. Пакет на чотири мільярди — це перший крок. Мета повинна полягати в тому, щоб зберегти якомога більше робочих місць, «щоб ми могли швидко почати роботу після кризи».

Суворі заходи щодо коронавіруса надзвичайно сильно обмежили життя всіх австрійців. Школи, дитячі садки та університети закриті. Станом на понеділок всі магазини, а з вівторка також і всі ресторани, повинні бути закриті. Продуктові магазини, пошта, аптеки і банки як і раніше працюють.

Ця надзвичайні заходи необхідні, принаймні на цьому тижню, заявивши федеральний канцлер Себастьян Курц, який спить лише по три години в день вісь вже тиждень. Ми будемо стежити за цифрами кожен день. Крива заражених повинна згладитися до кінця тижня.

«Якщо вирівнювання не спрацює, тоді у нас величезні проблеми», — сказав Курц. І не тільки в Австрії, але й у всій Європі.

Фото: APA/ROBERT JAEGER

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України