Техно

Сценарист Mass Effect знову залишив BioWare

Сценарист культової гри Mass Effect Дрю Карпішін знову покинувши компанію BioWare. За його словами, відхід був необхідний для здійснення нових проектів, як це вже було в 2012 році. Багато фахівців вже заявили, що таке рішення творцеві Mass Effect далося дуже нелегко і в майбутньому він ще повернеться в BioWare для нових якісніх робіт.

Дрю Карпішін розповів про свій відхід в повідомленні, яке опубліковано на його сайті. У ньому розробник уточнивши, що у нього багато планів на майбутнє – це написання ряду літературних творів і навіть створення науково-фантастичного роману. Карпишин також продовжить працювати з багатьма великими ігровими компаніямі, він буде виконувати роль порадника і фрілансера.

Свій відхід сценарист пояснивши тім, що BioWare вкладає в свої ігри душу, а це забирає багато сил і вимотує. Крім цього, годині у Дрю для заняття іншими проектами зовсім не було, і це створювало конфлікти між ігровими компаніямі.

Дрю Карпішін працював над такими іграми, як дві частини Mass Effect, Star Wars: The Old Republic, а також Knights of the Old Republic.

Експерти считают, що сценарист буде працювати в Fogbank Entertainment для створення нової фантастичної гри. Сам же Дрю сказав, що розкривати інформацію не буде.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

five × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.