Авторські статті

СБУ у складі мобільних зведених груп продовжує активно блокувати “контрабанду” в районі лінії зіткнення

Служба безпеки України значно посилила боротьбу із незаконним переміщенням товарів через лінію зіткнення у районі проведення антитерористичної операції.

Співробітники ?СБУ у складі мобільних зведених груп продовжують активно блокувати «контрабанду» в районі лінії зіткнення.
Навіть суха статистика дає чітке уявлення про результати роботи СБУ у цьому напрямку. Лише за останні декілька днів вдалося запобігти низці спроб безконтрольного переміщення підакцизних товарів на тимчасово окуповані території.
У районі н.п. Гірське затримано три вантажівки з алкоголем. Поблизу селища Талаківка затримано мікроавтобус з вантажем горілки, спирту та цигарок без акцизних марок на 250 тисяч гривень. Ще дві вантажівки з горілкою затримано в районі Нової Ахтирки. У Попасній в автомобілі намагалися провезти контрафактну горілку на 20 тисяч гривень.
Поблизу Миронівки затримано автомобіль, що перевозив 16 голів живих свиней.
Біля селища Новотроїцьке затримано два автомобілі з вантажем масла, м’яса, рибних консервів, ковбаси та риби. В районі Світлодарська у вантажівці намагалися вивезти до тимчасово окупованої території 10 тонн продуктів харчування. Поблизу м. Селідове – ще дві тонни.
На під’їзді до селища Андріївка затримано вантажівку з шістьма тонами овочів без супровідних документів. Ще дві тонни овочів затримано поблизу н.п. Курдюмівка.

Усього в період з 12 липня по 3 серпня мобільні групи співробітників Служби безпеки України, Державної фіскальної служби, військової прокуратури, прикордонників та підсилені волонтерами вилучили майже 10 мільйонів гривень готівки, 10 вантажівок, майже 15 тисяч пачок цигарок на 260 тисяч гривень, три тисячі пляшок пива та три тисячі пляшок горілки на 50 тисяч гривень, 16 голів худоби, 27 тонн м’яса на 346 тисяч гривень, 5 тонн риби та морепродуктів, продукти харчування на мільйон гривень, споживчих товарів та побутової техніки на 480 тисяч гривень, 14 тонн металобрухту та 4 тонни кольорових металів.
Прес-центр СБ України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України