Війна рф проти України

СБУ та Нацполіція затримали двох агентів ФСБ, які готували теракт у центрі Києва

СБУ спільно з Нацполіцією затримали двох агентів ФСБ, які готували теракт біля однієї з адміністративних будівель у центрі Києва.

Правоохоронці затримали їх у момент, коли вони намагалися нелегально виїхати до Росії. За даними слідства, механізм вибухового пристрою зловмисники планували активувати дистанційно, вже перебуваючи в дорозі у напрямку Білорусі, через територію якої хотіли втекти до РФ.

Один із затриманих є військовослужбовцем, який перебував у статусі СЗЧ, інший — столичний маркетолог.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України