Авторські статті

Сазонов: За весь час незалежності в Україні з’явився реальний шанс стати енергонезалежною

Сазонов: За все время независимости у Украины появился реальный шанс стать энергонезависимой
Відомий український блогер Кирило Сазонов у своєму блозі пише про те, що Україні вже давно пора відійти від тієї практики, коли ми спонсоруємо інші держави, купуючи у них газ, щорічно виділяючи з держбюджету 20 мільярдів доларів. На думку блогера, використавши тільки ті розвідані, які вже є в Україні, можна забезпечити країну газом і нафтою на найближчі 80 років.

За словами Кирила Сазонова, уряд розробив нову Енергетичну стратегію України до 2035 року, але поки ще немає чітких цифр, які б давали привід точно гарантувати, що «крига скресла». Блогер підкреслює, що без залучення потужних інвесторів не обійтися. Тому що тільки з видобутку нафти і виробництва нафтопродуктів в потрібних Україні обсягах необхідно 14 мільярдів і ще два на реконструкцію заводів. Фінанси в нафтогазову галузь необхідні в сумі 20 мільярдів. При цьому блогер підкреслює, що виділення вище перерахованих сум цілком виправдано, адже протягом п’яти років Україна отримає 50 мільярдів прибутку, що буде додатковими відсотками ВВП і, звичайно, сотні нових робочих місць.

«Нафтопереробна галузь має всі шанси стати куди могутнішою, ніж аграрний сектор, на якому будується економіка країни сьогодні», – підсумував Кирило Сазонов.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України