Авторські статті

У Білорусі з РФ військовий договір, тому білоруські танки в Україні цілком реальні – блогер

На першому форумах регіонів України і Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що білоруська танки ніколи не приїдуть в Україну, якщо й можна чекати в гості білорусів, то хіба що на комбайнах і тракторах. І закликав припинити братовбивчу війну», заявивши, що є три народна росіяни, українці і білорусі, які, хто б що не говорив, але повинні бути разом їм знаходити спільну мову, вирішувати проблеми самостійно без європейців і американців.

Коментуючи інформацію, український політолог і журналіст Кирило Сазонов зазначив, що іноді краще жувати, ніж говорити. Це в даному випадку про Лукашенка. Особливо, маючи військовий договір з Росією, яка окупувала частину нашої території.

Кирило Сазонов зазначив, що нам, в принципі, все одно – білоруські це танки або вони з РФ прийшли через Білорусь по зеленому коридору транзитом. Ну, а про братовбивчу війну чиста маячня, який дуже сподобається Кремлю. Може Олександру Григоровичу буде дивно це чути, але брати в папахах і російській військовій формі зі зброєю не приходять чи просто у наших країн і народів різне поняття про братів і сестер.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.