Опозиція вимагає скасування постанови Кабміну про підвищення тарифів на газ

Лідери опозиційних фракцій один перед одним вирішили зареєструвати у Верховній Раді проект постанови щодо зниження тарифів на газ. Опозиціонери хочуть скасувати рішення уряду щодо підвищення цін на газ і введення мораторію на підвищення тарифів. Про це у своєму блозі пише політолог, журналіст Кирило Сазонов.

Він зазначає, що вже не злічити, скільки про цей популізм написано і сказано, але в опозиції це золота тема і вона до виборів буде впевнено її качати. Але зупинятися не варто і треба вимагати, щоб тоді і на світових ринках ввели мораторій на підвищення цін на нафту, для початку, а то бензин дорожчає. Заборонити долара дорожчати на три роки, а котам – гадити в квартирах простих українців.

За словами Сазонова, якщо говорити без сарказму, то виникає тільки одне питання, чи розуміють наші опозиціонери, що зараз намагаються зробити з України Венесуели? Там теж влада регулювала ціни на енергоносії, тепер вони в магазинах бартером розплачуються. Гірше, ніж у нас в дев’яності, коли розраховувалися на підприємствах товарами. Ну, деякі лідери в курси – вони вже тоді працювали у владі, але тарифи були нижчі, звичайно. Можливо, наша «демократична опозиція» хоче повернути кризу дев’яностих? З зарплатою десять доларів у інженера? Так, при дефолті і таких іграх – цілком реально. Тільки кордони стали прозорішими – втече народ.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen + eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh