Авторські статті

Опозиція вимагає скасування постанови Кабміну про підвищення тарифів на газ

Лідери опозиційних фракцій один перед одним вирішили зареєструвати у Верховній Раді проект постанови щодо зниження тарифів на газ. Опозиціонери хочуть скасувати рішення уряду щодо підвищення цін на газ і введення мораторію на підвищення тарифів. Про це у своєму блозі пише політолог, журналіст Кирило Сазонов.

Він зазначає, що вже не злічити, скільки про цей популізм написано і сказано, але в опозиції це золота тема і вона до виборів буде впевнено її качати. Але зупинятися не варто і треба вимагати, щоб тоді і на світових ринках ввели мораторій на підвищення цін на нафту, для початку, а то бензин дорожчає. Заборонити долара дорожчати на три роки, а котам – гадити в квартирах простих українців.

За словами Сазонова, якщо говорити без сарказму, то виникає тільки одне питання, чи розуміють наші опозиціонери, що зараз намагаються зробити з України Венесуели? Там теж влада регулювала ціни на енергоносії, тепер вони в магазинах бартером розплачуються. Гірше, ніж у нас в дев’яності, коли розраховувалися на підприємствах товарами. Ну, деякі лідери в курси – вони вже тоді працювали у владі, але тарифи були нижчі, звичайно. Можливо, наша «демократична опозиція» хоче повернути кризу дев’яностих? З зарплатою десять доларів у інженера? Так, при дефолті і таких іграх – цілком реально. Тільки кордони стали прозорішими – втече народ.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України