Авторські статті

Сазонов: правляча партія вляпалася в реальний фінансовий скандал

Правляча партія «Слуга народу» практично кожен день радує нас якимось новим подією. Глава комітету закордонних справ Яременко замовляє під куполом парламенту повію, то на пранкери потрапляє Тищенко та розповідає, як він роздає конверти з зарплатою «слугам народу». Це всі скандали, які просто створюють інформаційний шум, тому що вони, за великим рахунком, не мають ніякого вихлопу. Про це в ефірі одного з каналів розповів політолог Кирило Сазонов.

Він зазначає, у тієї ж годину є скандали реальні, які пов’язані з великими грошима. Про них говорять набагато менше. Можна згадати скандал з поліграфом, коли Арахамія і Дубинський проходили на камери цей поліграф, а потім його пройшли всі члени фінансового комітету. Там насправді проста фінансова схема була задіяна: купуючи або продаючи будь-яку нерухомість в Україні ти використовуєш державного реєстру, який існує на податки. Але у свій годину нікого 4 прокладки-фірми, через які можна працювати з цим реєстром, безпосередньо не можна. Ціна питання – від мільйона до 3 мільйонів гривень в день чистого прибутку цих фірм-прокладок.

Політолог розповідає, з’єднання явилася ініціатива від деяких нардепів ці прокладки прибрати. А потім виявилося, що депутати фінансового комітету проголосували проти того, щоб прибрати ці прокладки, але самі депутати потім заявили, що вони не винні, просто не розібралися в питанні. Якщо ціна питання мільярд в рік прибутку, то будь-які нардепи знайдуть причини, чому не проголосували. Це реальний скандал, в якому опинилися замішані «слуги народу». Його все списали на шоу з поліграфом, а люди так і не зрозуміли, в чому конкретно звинувачували «слуг народу», які за фактом просто підіграли власникам фірм-прокладок.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України