Бойко не висунуть в кандидати у Президенти через відсутність довіри в однопартійців – Сазонов

Світло софітів, натовп журналістів з фотоапаратами і відеокамерами, міцні рукостискання і практично братські обійми міцних господарників Юрія Бойка та Вадима Рабиновича – все це виявилося жалюгідною виставою для електорату південного сходу. Насправді ніякого об’єднання, ніякого злиття «Опозиційного блоку з партією «За життя!» як не було, так і не буде. Про це у своєму блозі пише політолог, журналіст Кирило Сазонов.

За його словами, два головних функціонера «Оппоблока» просто вирішили «накивати п’ятами», перебираючись зі своїми «знаряддями» в команду Рабиновича. З перших мовчазних реакцій Ахметова, Вілкула, Новинського стало зрозуміло, що інтрига Бойко з Льовочкіним прогорить дуже швидко, тому що Бойко – це особа «Оппоблока», але він сам фактично безсилий всередині партії, основний ресурс під контролем вище згаданих регіоналів, які на об’єднання з «За життя!» своє згоди не давали. Саме тому Новинський заявив, що оцінку діям їх однопартійців-розкольників дасть з”їзд.

Сазонов зазначає, що, враховуючи те, що зберуться «оппоблоковці» не раніше січня 2019-го, то Льовочкіна і Бойка може очікувати або розставання з «Оппоблоком», що найбільше ймовірно, або прощення. Одне можна сказати точно, упевнений журналіст, висунення Бойко, як кандидата від «Оппоблока у президенти вже не світить, він не виправдав довіру, швидше за все, ставка буде зроблена на Олександра Вілкула.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eleven + 19 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh