Авторські статті

Сазонов: Гончарук був ніяким прем’єром – запам’ятався хіба що відходом тютюнових компаній і падінням промвиробництва на 7,5%

Вчора прем’єр-міністр Олексій Гончарук відреагував на скандал, який виник з попаданням в мережу аудіозаписів з голосів, який, швидше за все належить йому, досить стійко. Він записав відеозвернення до українців, в якому ні слова не сказав про аудіозаписи, але висловився в дусі «команду президента все-одно не зупинити». А сьогодні вже, виявилося, що зупинити-таки вийшло, прем’єр публічно заявив про те, що написавши заяву про відставку, яке чомусь, порушуючи всі процедури подав в Офіс президента, а не Верховну Раду.

Коментуючи інформацію, відомий український політолог Кирило Сазонов зазначив, поки невідомо, чи відпустять Гончарука чи ні, але вже зараз можна сказати, що Олексій був ніяким прем’єром. Ні хорошим, ні поганим – ніяким, по-іншому не скажеш. Навіть, якщо згадувати, то крім самоката нічого так відразу і не скажеш. Ні риба, ні м’ясо. Його прем’єрство запам’яталося хіба що відходом тютюнових компаній і падінням промвиробництва на 7,5%. В сухому залишку.

Кирило Сазонов пише, важливо розуміти, що відставку прем’єра відправляє не президент, а Верховна Рада, але у нього ще й імунітет на рік. Так що дуже ймовірно, що Гончарук пограє і залишиться.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України