Авторські статті

“Євробляхери” замість боротьби за свої вимоги беруть в заручники українців – Сазонов

Власники автомобілів на іноземних номерах заблокували рух по декількох трасах і на кордоні з Білоруссю, в тому числі. Може складеться думка, що таким чином «євробляхери» хочуть «зробити підніжку» владі, але насправді вони просто беруть в заручники звичайних українців. Про це у своєму блозі пише політолог, блогер Кирило Сазонов.

За його словами, логіка дуже проста, як у терориста – ми будемо робити проблеми звичайним людям, щоб тиснути на владу. «Що я вам заважаю, коли їду в Київ? Тим, що заплатив акциз і податки? За фактом вони українців беруть в заручники», – написав Кирило Сазонов.

На його думку, така затія може вийти боком, в першу чергу самим «євробляхерам» та історія погано закінчиться. Прості українці погані заручники, без стокгольмського синдрому. Люди потерплять «євробляхерів» і їх відношення до них, як до заручників, а потім зірвуться. Пора вже бунтівникам автомобілістам зрозуміти, що вони не круті терористи, а люди не терпіли, але, якщо вони хочуть грати так, то нехай вже діють жорсткіше, заблокувавши всі в’їзди до Києва, заблокувавши всі лікарні або школи. Якщо вони хочуть слави – вони її отримають.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України