Сазонов: Держава повинна не тільки боротися з епідемією, але і підтримувати бізнес. В іншому випадку вже влітку в країні можуть початися голодні бунт

Кирило Сазонов зазначив на своїй сторінці у «Фейсбук», що ключовими питаннями сьогодні є безпосередньо дату скасування карантину, а також як саме його будуть знімати. Політолог нагадав, раніше глава українського уряду вже анонсував поступове ослаблення карантинних обмежень. Разом з тім, карантин точно не знімуть до 12 травня, і це ще оптимістична дата.

Разом з тим, пом’якшувати обмеження потрібно обов’язково. Тільки це обов’язково треба робити грамотно, як кажуть, із розумом. Важливо вибрати правильні позиції. Наприклад, відкриття продуктових ринків – це цілком логічний крок у ситуації, що склалася. Також логічним буде і скасування заборони на прогулянки в парках.

Влада не повинна забувати, що карантин відчутно б’є є по економіці, а малий бізнес вже реально виє від введених обмежень. Між тим ці люди годували самі себе. При цьому великий бізнес платить основні податки в державну казну, і дає роботу десяткам тисяч людей. Тому держава має не тільки боротися з епідемією, але і підтримувати бізнес. В іншому випадку вже влітку в країні можуть початися голодні бунт.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

11 − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh