Авторські статті

Сазонов: Держава повинна не тільки боротися з епідемією, але і підтримувати бізнес. В іншому випадку вже влітку в країні можуть початися голодні бунт

Кирило Сазонов зазначив на своїй сторінці у «Фейсбук», що ключовими питаннями сьогодні є безпосередньо дату скасування карантину, а також як саме його будуть знімати. Політолог нагадав, раніше глава українського уряду вже анонсував поступове ослаблення карантинних обмежень. Разом з тім, карантин точно не знімуть до 12 травня, і це ще оптимістична дата.

Разом з тим, пом’якшувати обмеження потрібно обов’язково. Тільки це обов’язково треба робити грамотно, як кажуть, із розумом. Важливо вибрати правильні позиції. Наприклад, відкриття продуктових ринків – це цілком логічний крок у ситуації, що склалася. Також логічним буде і скасування заборони на прогулянки в парках.

Влада не повинна забувати, що карантин відчутно б’є є по економіці, а малий бізнес вже реально виє від введених обмежень. Між тим ці люди годували самі себе. При цьому великий бізнес платить основні податки в державну казну, і дає роботу десяткам тисяч людей. Тому держава має не тільки боротися з епідемією, але і підтримувати бізнес. В іншому випадку вже влітку в країні можуть початися голодні бунт.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України