Авторські статті

Саудівська Аравія і бойовики Ємену оголосили перемир’я

   Перемир’я триватиме п’ять днів, інформує Новое Время.

12 травня між коаліцією арабських країн на чолі з Саудівською Аравією і бойовиками Ємену почалося п’яти денне перемир’я.

“П’ять днів гуманітарного припинення вогню між Саудівської Аравії на чолі коаліції і бойовиків Ємену починається”, – повідомило агенство The Associated Press.

Раніше повідомлялося, що коаліція арабських країн на чолі з Саудівською Аравією припиняє бомбардування позицій хуситів в Ємені.

Нагадаємо, в країні загострилося протистояння між силами, що підтримують президента Абд-Раббо Мансура Хаді і бойовиками руху Аль-Хуті, яких, імовірно, підтримує Іран.

Нестабільна обстановка в Ємені зберігається вже кілька місяців. Наприкінці січня повстанці з шиїтського руху Хуті захопили президентський палац у столиці країни Сані, домоглися розпуску парламенту, а також помістили президента Абда Раббо Мансура Хаді під домашній арешт, змусивши його подати у відставку. Хаді вдалося втекти в місто Аден на півдні Ємену, звідки він відкликав свою заяву про відставку і оголосив місто новою столицею країни.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України